kredyty, lokaty karty oferują banki i doradcy finansowi
Najczęściej czytane:

kredyt mieszkaniowy | OPEN FINANCE | pożyczki społecznościowe ING bank Śląski | KREDYTY KONSOLIDACYJNE | Kredyt Gotówkowy | LOKATY | pożyczki chwilówki

Alior Bank po raz kolejny bezpłatnie rozlicza PIT-y

22.03.2012

Alior Bank po raz kolejny zaprasza wszystkich zainteresowanych do swoich placówek – w celu bezpłatnego rozliczenia PIT-ów. Akcja w roku ubiegłym spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem, w związku z tym bank postanowił w tym roku ją kontynuować.czytaj całość »

Nowy serwis informacyjny Biura Maklerskiego Alior Banku

20.02.2012

Biuro Maklerskie Alior Banku udostępniło nowy Serwis Informacyjny zapewniający wygodny dostęp zarówno do notowań, jak i depesz agencji Reuters.

Klienci Biura Maklerskiego Alior Banku mają zatem możliwość korzystania z nowego serwisu dostępnego pod adresem internetowym Broker.aliorbank.pl. Nowy serwis ma nie tylko charakter informacyjny, ale również edukacyjny, jest adresowany zarówno do klientów już prowadzą działalność inwestycyjną, jak i osób poszukujących informacji na temat skutecznego inwestowania.


czytaj całość »

Milionowy klient Alior Banku

30.01.2012

Alior Bank jest jednym z najmłodszych banków na polskim rynku – minęło właśnie trzy lata działalności, w tym czasie udało się mu pozyskać wielu klientów, których przyciągnęła atrakcyjna oferta produktowa i usługowa. Alior Bank obsługuje już milion klientów.

Jaki jest statystyczny klient Alior Banku? Średni wiek – 28 lat, mieszka w mieście poniżej dwustu tysięcy mieszkańców. Ponad połowa klientów banku to mężczyźnie (51 procent), niemal połowa to osoby w wieku od 25 do 45 lat. Co ciekawe – najstarszy klienta Alior Banku ma 102 lata.


czytaj całość »

Promocja w Alior Banku – zniżka dla nabywających jednostki uczestnictwa w funduszach BlackRock i Schroders

27.12.2011

Alior Bank zachęca do nabywania jednostek uczestnictwa funduszy zagranicznych BlackRock oraz Schroder Investment Management. W ramach oferty promocyjnej można je nabyć taniej, dzięki obniżeniu o pięćdziesiąt procent opłaty za zakup jednostek. Promocja trwa do 31 grudnia 2011 roku. Dodatkowo każdy klient nabywający jednostki ww. funduszy otrzyma upominek.


czytaj całość »

Nowości w Systemie Bankowości Internetowej Alior Banku

18.12.2011

Alior Bank wprowadził nowości w ramach Systemu Bankowości Internetowej, dzięki nowym rozwiązaniom system jest bardziej funkcjonalny i przyjazny dla użytkownika. Nowe funkcjonalności opracowano i wdrożono w oparciu o sugestie zgłaszane przez klientów, w celu ulepszenia serwisu i podwyższenia poziomu świadczonych za jego pośrednictwem usług.


czytaj całość »
<<< nowsze             starsze >>>

(c) 2021 dukacik.pl - Wszelkie prawa zastrzeżoneSerwisy finansowe: kredyty, lokaty, konta bankowe, karty kredytowe, fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia