kredyty, lokaty karty oferują banki i doradcy finansowi
Najczęściej czytane:

kredyt mieszkaniowy | OPEN FINANCE | pożyczki społecznościowe ING bank Śląski | KREDYTY KONSOLIDACYJNE | Kredyt Gotówkowy | LOKATY | pożyczki chwilówki

PKO Bank Polski wspiera przedsiębiorczość

13.12.2012
PKO BP S.A., największy polski bank detaliczny, na różne sposoby wspiera przedsiębiorców, zarówno prowadzących mikrofirmy, małe i średnie przedsiębiorstwa, jak i duże firmy oraz korporacje. Bank oferuje klientom firmowym cały katalog różnorodnych produktów, usług i nowoczesnych rozwiązań finansowych.


czytaj całość »

PKO Konto dla Młodych

23.10.2012
PKO Bank Polski oferuje nowy produkt dla młodych klientów – od teraz mogą oni korzystać z PKO Konta dla Młodych. Konto jest otwierane i prowadzone za darmo, podobnie – darmowo można wykonywać przelewy za pośrednictwem serwisu internetowego banku, bezpłatne są również wypłaty ze wszystkich bankomatów, zarówno w Polsce, jak i na świecie.


czytaj całość »

PKO Bank Polski i Poczta Polska z nową ofertą finansową

18.07.2012
PKO Bank Polski, największy bank detaliczny w Polsce, planuje zwiększyć dostęp do swojej oferty - stanie się to możliwe dzięki podpisaniu strategicznego porozumienia z Pocztą Polską, jak można przeczytać, m.in. w „Pulsie Biznesu” - rozmowy między dwoma stronami trwają i są już zaawansowane, na tyle, że można powiedzieć, że do aliansu z pewnością dojdzie, tym bardziej, że zainteresowanie nową formułą współpracy wyrażają także inne podmioty, czyli Bank Pocztowy (kapitałowo powiązany również z PKO BP S.A.) i Skarb Państwa.

czytaj całość »

PKO Bank Polski najlepszy w dorocznym rankingu „Miesięcznika Finansowego BANK”

14.06.2012

Znane są już wyniki dorocznego rankingu „Miesięcznika Finansowego BANK” - jak co roku zwycięzcę nagrody głównej i kategorii szczegółowych wyłoniono na podstawie ankiet przesyłanych do redakcji przez same banki.

W tym roku zwycięzcą, najlepszym bankiem w Polsce, okazał się PKO Bank Polski S.A.. Nagroda Główna została przyznana na podstawie kryterium - aktywa i pasywa banków. Na drugim miejscu uplasował się Bank Pekao S.A., a na trzecim - BRE Bank S.A.


czytaj całość »

SKO w elektronicznym wydaniu – nowość w PKO Banku Polskim

11.05.2012

Wielu z nas pamięta czasy SKO, czyli Szkolnych Kas Oszczędnościowych – dzieci w szkołach uczyły się oszczędności dzięki książeczkom, na które mogły przeznaczyć swoje pieniądze, np. część kieszonkowego. Dziś również nauka oszczędzania jest bardzo ważna – naprzeciw oczekiwaniom młodych klientów i ich rodziców wychodzi PKO Bank Polski, który oferuje SKO w zupełnie nowym, elektronicznym – jak przystało na XXI wiek – wydaniu.


czytaj całość »
      starsze >>>


(c) 2021 dukacik.pl - Wszelkie prawa zastrzeżoneSerwisy finansowe: kredyty, lokaty, konta bankowe, karty kredytowe, fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia