kredyty, lokaty karty oferują banki i doradcy finansowi
Najczęściej czytane:

kredyt mieszkaniowy | OPEN FINANCE | pożyczki społecznościowe ING bank Śląski | KREDYTY KONSOLIDACYJNE | Kredyt Gotówkowy | LOKATY | pożyczki chwilówki

Lokata z Plusem w Lukas Banku

19.02.2010

Klienci Lukas Banku zainteresowani oszczędzaniem mogą założyć nową lokatę, która właśnie pojawiła się w jego ofercie – jest to Lokata z Plusem. Produkt adresowany jest zarówno do obecnych,  jak i nowych klientów, którzy posiadają albo zdecydują się na założenie konta osobistego albo rachunku firmowego w Lukas Banku – konieczne jest również zadeklarowanie stałych wpływów na te konta.


czytaj całość »

Lukas Bank – bank uniwersalny

01.02.2010

Lukas Bank już niedługo wystartuje z nową kampanią reklamową, celem operacji medialnej będzie odpowiednie kształtowanie wizerunku Banku, który, zgodnie z zamierzeniami zarządzających, ma być postrzegany na rynku finansowym i przede wszystkim przez klientów jako bank typowo uniwersalny, posiadający szeroką i kompleksową ofertę finansową, która może zainteresować wiele osób.


czytaj całość »

Kredyt w ramach programu „Rodzina na Swoim” w ofercie Lukas Banku

01.12.2009

Lukas Bank jest jednym z kilkunastu banków, które oferują swoim klientom możliwość zaciągnięcia kredytu z dopłatami rządowymi w ramach programu: „Rodzina na Swoim”. Klient decydując się na zaciągnięcie takiego właśnie kredytu może wcześniej spłacić ów kredyt, jeśli będzie to kredyt z oprocentowaniem opartym na systemie rat malejących otrzyma kwotę wyższą niż w ofercie zwykłej (dostępnej poza programem), co pozwoli na zrealizowanie celu, czyli zakup nieruchomości mieszkalnej i jednocześnie – szybsze uregulowanie obciążenia kredytowego.


czytaj całość »

Lukas Bank oferuje atrakcyjne ubezpieczenia dla posiadaczy kart kredytowych

16.09.2009

Lukas Bank oferuje klientom dysponującym wydanymi przez niego kartami kredytowymi MasterCard Gold oraz Visa Gold – atrakcyjne ubezpieczenia, są to: ubezpieczenie „Comfort Help” oraz „Comfort Shopping and Travel”. Ubezpieczenia te są atrakcyjne również pod względem cenowym – to zaledwie 6 złotych miesięcznie.


czytaj całość »

Kredyty mieszkaniowe w Lukas Bank z prowizją 0 zł

15.09.2009

Lukas Bank udostępnia swoje kredyty mieszkaniowe na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach – teraz wszystkie kredyty hipoteczne, w tym Kredyt na mieszkanie – właśnie w tej specjalnej ofercie – zero złotych prowizji! Dla kogo dostępna jest ta specjalna oferta? Dla tych wszystkich osób zainteresowanych kredytem, które posiadają wkład własny w wysokości co najmniej 10 procent wartości inwestycji.


czytaj całość »
<<< nowsze             starsze >>>(c) 2019 dukacik.pl - Wszelkie prawa zastrzeżoneSerwisy finansowe: kredyty, lokaty, konta bankowe, karty kredytowe, fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia