kredyty, lokaty karty oferują banki i doradcy finansowi
Najczęściej czytane:

kredyt mieszkaniowy | OPEN FINANCE | pożyczki społecznościowe ING bank Śląski | KREDYTY KONSOLIDACYJNE | Kredyt Gotówkowy | LOKATY | pożyczki chwilówki

Lukas Bank stawia na lepszy kontakt z klientem

28.09.2010

Lukas Bank zmierza do realizacji swojej strategii biznesowej, jej celem ma być wypracowanie efektywnego modelu bankowości uniwersalnej, bank nie tylko sukcesywnie rozszerza swoją ofertę produktową i usługową, ale również jakość komunikacji z klientami, którzy mogą korzystać z różnych form komunikowania się z bankiem w różnych sprawach.


czytaj całość »

Lukas Bank zmienia model sprzedaży

06.09.2010

Lukas Bank zamierza być bankiem jak najbardziej uniwersalnym, w związku z tym wprowadza zmiany w zakresie modelu oferowanej sprzedaży, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych, jeśli chodzi o tych drugich – zmiana jest duża, bank wprowadza, bowiem usługi z zakresu bankowości korporacyjnej, to właśnie wprowadzenie pionu bankowości korporacyjnej ma uczynić z Lukas Banku – bank uniwersalny. To znacząca zmiana organizacyjna dla firmy.


czytaj całość »

Promocyjny pakiet produktów w Lukas Banku

06.07.2010

Lukas Bank wprowadził nowe, promocyjne warunki korzystania z różnych produktów – znalazły się one w specjalnym promocyjnym pakiecie, jest to pięć produktów: lokaty z podwyższonym oprocentowaniem, ubezpieczenie na życie ze zwrotem części opłaty ubezpieczeniowej oraz kredyty udzielane bez prowizji: samochodowy, mieszkaniowy i gotówkowy. Pakiet promocyjny dostępny będzie do dnia 15 lipca 2010 roku.


czytaj całość »

Lukas Bank przekształca centra kredytowe w uniwersalne placówki bankowe

19.05.2010

Lukas Bank realizuje swoją najnowszą strategię związaną z rozszerzeniem sieci sprzedaży wszystkich oferowanych przez siebie produktów, w związku z tym zmienia dotychczas działające w wielu miastach centra kredytowe w tradycyjne placówki bankowe, które oferują pełen wachlarz uniwersalnych produktów bankowych.


czytaj całość »

Zmiany w Tabeli opłat i prowizji w Lukas Banku

25.02.2010

Od dnia 15 lutego 2010 w Lukas Banku obowiązuje nowa Tabela opłat i prowizji. Zmiany dotyczą niektórych produktów oferowanych przez bank – kont dla osób fizycznych. Konkretnie – zmiany związane są z wybranymi pakietami kont: LUKAS e-Konto PLUS, czyli dotychczasowego LUKAS e-Konto PRO, LUKAS Konto Klasyczne (dotychczasowa nazwa Konto Wygodne), LUKAS Konto Student (poprzednio LUKAS e-Konto PRO Student).


czytaj całość »
      starsze >>>(c) 2021 dukacik.pl - Wszelkie prawa zastrzeżoneSerwisy finansowe: kredyty, lokaty, konta bankowe, karty kredytowe, fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia