kredyty, lokaty karty oferują banki i doradcy finansowi
Najczęściej czytane:

kredyt mieszkaniowy | OPEN FINANCE | pożyczki społecznościowe ING bank Śląski | KREDYTY KONSOLIDACYJNE | Kredyt Gotówkowy | LOKATY | pożyczki chwilówki

Inwestycje w apartamenty w MultiBanku

11.08.2010

Zamożni klienci MultiBanku mogą inwestować za jego pośrednictwem w różne kategorie produktów inwestycyjnych i strategii inwestycyjnych, jedną z ciekawszych form inwestowania jest inwestowanie w prestiżowe nieruchomości, takie jak: apartamenty, hotele, czy też letnie rezydencje. Taką możliwość daje swoim klientom właśnie MultiBank. Tym samym oferta skierowana do klientów segmentu affluent jest jeszcze bardziej atrakcyjna.


czytaj całość »

MultiBank i Program Partnerski

12.07.2010

MultiBank zaprasza do swojego Programu Partnerskiego. Każdy może sprzedawać produkty znajdujące się w ofercie banku i dzięki temu zarabiać. Program Partnerski przygotowano z myślą o tych osobach, które są aktywne, czyli – posiadają własną stronę internetową, czy też prowadzą działalność w Internecie – warto zapoznać się z ofertą MultiBanku – Program Partnerski, ma ona charakter promocyjny.


czytaj całość »

MultiKonto Młodzieżowe w MultiBanku

06.07.2010

MultiKonto Młodzieżowe – adresowane do najmłodszych klientów w wieku od 13 do 18 lat cieszy się dużym zainteresowaniem tej grupy wiekowej. Z okazji Dnia Dziecka MultiBank dokonał podsumowania aktywności klientów posiadających tego rodzaju rachunek. Rachunki osobiste dla młodych klientów zyskują coraz większą popularność, nie tylko w MultiBanku.


czytaj całość »

MultiBank ponownie liderem jakości

08.04.2010

MultiBank po raz kolejny został uznany za lidera jakości obsługi – przyznano mu Godło Jakości Obsługi za rok 2009. Nagroda jest cenna dla każdej firmy, ze względu na to, że jest przyznawana na podstawie opinii osób najbardziej zainteresowanych, czyli klientów. MultiBank uzyskał łącznie 3,44 i tym samym okazał się o ponad 116 proc. lepszy niż ogólnopolski wskaźnik obsługi w branży finansowej.


czytaj całość »

Kredyt mieszkaniowy w ramach programu „Rodzina na swoim” w MultiBanku

22.01.2010

MultiBank jest kolejnym bankiem, który zaproponował swoim klientom specjalny kredyt mieszkaniowy w ramach rządowego programu „Rodzina na swoim”. Kredyty tego rodzaju można już zaciągać w kilkunastu działających w Polsce bankach, niemal w tym samym czasie co MultiBank – wprowadził je również do swojej oferty Bank Gospodarki Żywnościowej.


czytaj całość »
<<< nowsze             starsze >>>(c) 2019 dukacik.pl - Wszelkie prawa zastrzeżoneSerwisy finansowe: kredyty, lokaty, konta bankowe, karty kredytowe, fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia