kredyty, lokaty karty oferują banki i doradcy finansowi
Najczęściej czytane:

kredyt mieszkaniowy | OPEN FINANCE | pożyczki społecznościowe ING bank Śląski | KREDYTY KONSOLIDACYJNE | Kredyt Gotówkowy | LOKATY | pożyczki chwilówki

Bankowość mobilna MultiBanku - więcej nowych funkcji

02.08.2012
MultiBank udostępnił najnowszą wersję bezpłatnej aplikacji w Google Play - serwis dedykowany jest urządzeniom mobilnym wyposażonym w system Android. Wraz z nową wersją bank wprowadził także nowe udogodnienia i funkcjonalności, dzięki czemu serwis bankowości mobilnej będzie jeszcze bardziej efektywny i umożliwi klientom ceniącym sobie samodzielność - wykonywanie różnych czynności bankowych.

czytaj całość »

Duże zainteresowanie akcjami rabatowymi MultiBanku

23.07.2012
MultiBank często oferuje specjalne akcje rabatowe dla klientów, ci odwdzięczają się dużym zainteresowaniem tego rodzaju akcjami, w ciągu ostatnich dwóch lat przeprowadzono zdecydowanie więcej akcji pod związanych z przywilejami rabatowymi. Jak się okazuje - według szacunków bankowych - klientami częściej korzystającymi z tego rodzaju akcji promocyjnych są mężczyźni.

Klienci MultiBanku od niedawna mogą korzystać z rabatów płacąc nie tylko kartami kredytowymi wydanymi przez bank, ale również kartami debetowymi. Program rabatowy dostępny jest dla posiadaczy kart płatniczych MultiBanku.

czytaj całość »

mSaver i MultiSaver w mBanku i MultiBanku – czyli nowoczesne skarbonki

05.06.2012

Wiele mówi się o oszczędzaniu, nie do końca zdajemy sobie sprawę z tego ile moglibyśmy oszczędzić, wrzucając do skarbonki codziennie drobne kwoty, np. resztę z zakupów wykonanych w sklepie spożywczym…

Problem w tym, że w XXI wieku odzwyczajamy się od regulowania płatności gotówką… czy płacąc kartą nie możemy oszczędzać w ten najprostszy z możliwych sposobów?


czytaj całość »

Bankowość mobilna w ofercie MultiBanku

11.01.2012

MultiBank to kolejny bank na polskim rynku wprowadzający najnowocześniejszą formę bankowości elektronicznej, czyli bankowość mobilną. Bank z Nowym Rokiem rozpoczął prawdziwą ofensywę rynkową – wprowadził nowoczesne narzędzia, dzięki którym dostępność zarówno usług, jak i produktów jest zdecydowanie lepsza.


czytaj całość »

Zmiany w usłudze maklerskiej MultiBanku

06.12.2011

MultiBank wprowadza atrakcyjne zmiany w ofercie maklerskiej skierowanej do zamożnych klientów. Od teraz inwestujący za pośrednictwem usługi maklerskiej MultiBanku będą mogli korzystać z nowych, wygodnych funkcjonalności. Zainteresowani zakupem akcji mogą to uczynić za pośrednictwem serwisu internetowego i rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego prowadzonego przez bank. ROR i usługa maklerska zostały zintegrowane.


czytaj całość »
      starsze >>>(c) 2021 dukacik.pl - Wszelkie prawa zastrzeżoneSerwisy finansowe: kredyty, lokaty, konta bankowe, karty kredytowe, fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia