kredyty, lokaty karty oferują banki i doradcy finansowi
Najczęściej czytane:

kredyt mieszkaniowy | OPEN FINANCE | pożyczki społecznościowe ING bank Śląski | KREDYTY KONSOLIDACYJNE | Kredyt Gotówkowy | LOKATY | pożyczki chwilówki

Manager Finansów również w komórce - nowość w Banku Millennium

15.01.2013
Jak najlepiej i najwygodniej zadbać o swoje finanse? Warto mądrze planować, w racjonalnym planowaniu budżetu domowego można dziś posłużyć się wieloma specjalistycznymi narzędziami, dzięki którym możemy zdecydowanie zwiększyć efektywność zarządzania posiadanymi środkami finansowymi.


czytaj całość »

Bank Millenium sfinansuje więcej projektów dla MSP

11.01.2013
Bank Millennium będzie mógł sfinansować więcej projektów swoich klientów firmowych działających w sektorze Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Będzie to możliwe dzięki umowie, podpisanej 20 grudnia 2012 roku z Europejskim Bankiem Odbudowy i Rozwoju. Przedmiotem umowy jest średnioterminowa pożyczka, którą zaciągnął Bank Millennium, opiewa na kwotę sześćdziesięciu milionów złotych.


czytaj całość »

Wyróżnienie dla Leasing Eko Energia w ofercie Millennium Leasing

26.11.2012
Oferowany przez Millennium Leasing produkt Leasing Eko Energia otrzymał wyróżnienie w konkursie na najlepszy produkt Targów Infrastruktura 2012 w kategorii „Maszyny i sprzęt budowlany”.

czytaj całość »

Bank Millennium najlepszym bankiem internetowym w rankingu Newsweeka

05.10.2012
Bank Millennium został uznany najlepszym i najbardziej przyjaznym bankiem internetowym w Polsce – w rankingu magazynu Newsweek „Bank Przyjazny – Bankowość Internetowa”. Pozycja lidera oznacza, że w ciągu roku Bankowi Millennium udało się awansować z najniższego stopnia podium, czyli z trzeciego miejsca.

czytaj całość »

IKE i atrakcyjna lokata w ofercie Banku Millennium

07.05.2012

Bank Millennium zachęca do oszczędzania na emeryturę w ramach proponowanego Indywidualnego Konta Emerytalnego – każdy klient, który zdecyduje się założyć IKE, będzie mógł skorzystać ze specjalnej, promocyjnej oferty lokaty z wysokim oprocentowaniem na poziomie 7 proc. w skali roku.


czytaj całość »
      starsze >>>(c) 2021 dukacik.pl - Wszelkie prawa zastrzeżoneSerwisy finansowe: kredyty, lokaty, konta bankowe, karty kredytowe, fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia