kredyty, lokaty karty oferują banki i doradcy finansowi
Najczęściej czytane:

kredyt mieszkaniowy | OPEN FINANCE | pożyczki społecznościowe ING bank Śląski | KREDYTY KONSOLIDACYJNE | Kredyt Gotówkowy | LOKATY | pożyczki chwilówki

Rok bezpłatnych bankomatów dla studentów w mBanku

07.04.2012

mBank przygotował atrakcyjną ofertę dla studentów – każdy żak, który zdecyduje się założyć podstawowy rachunek osobisty, czyli eKONTO, przez kolejny rok będzie mógł korzystać z bankomatów za darmo – zarówno bankomatów krajowych, jak i zagranicznych.


czytaj całość »

Bankowość mobilna mBanku – nowe funkcjonalności

28.03.2012

mBank rozwija serwis bankowości mobilnej – dodano nowe funkcje, dzięki którym korzystanie z serwisu będzie jeszcze bardziej atrakcyjne – użytkownicy bankowości mobilnej mogą wykonywać nowe operacje samodzielnie i za pośrednictwem telefonu komórkowego. Są to: dowolne przelewy – bez konieczności definiowania odbiorcy. To nie wszystkie nowości – dla bezpieczeństwa użytkowników stworzono również możliwość ustalania osobnych limitów autoryzacyjnych.


czytaj całość »

Nowość na facebookowym profilu mBanku

22.03.2012

mBank jako pierwszy bank w Polsce wprowadzi nowe rozwiązanie w ramach swojej strony na Facebooku. Już niedługo na fanpage’u mBanku zaprezentowana zostanie nowość wdrażana przez Facebook – czyli Timeline. Dzięki temu wdrożeniu możliwe będzie efektywniejsze prezentowanie informacji na stronie.


czytaj całość »

Rachunek osobisty w pełni zdalny w mBanku

24.02.2012

mBank wprowadził do swojej oferty depozytowej nowość – to nie tylko kolejne nowe konto, ale zupełnie nowy rodzaj konta osobistego, które jest w stu procentach zdalne, oznacza to ni mniej, ni więcej, tylko tyle, że konto w pełni można założyć bez wychodzenia z domu – całkowicie za pośrednictwem serwisu internetowego banku.


czytaj całość »

Nowa aplikacja na telefony z Androidem od mBank

29.12.2011

mBank jest już nie tylko największym internetowym bankiem w Polsce, stale rozwija zakres usług dostępnych w ramach nowoczesnej bankowości mobilnej – po udostępnieniu aplikacji mobilnych na telefony i inne urządzenia firmy Apple, kontynuuje tę linię i zaprasza do korzystania z systemu bankowości mobilnej również tych klientów, którzy posiadają telefony wyposażone w popularny system Android.


czytaj całość »
<<< nowsze             starsze >>>(c) 2019 dukacik.pl - Wszelkie prawa zastrzeżoneSerwisy finansowe: kredyty, lokaty, konta bankowe, karty kredytowe, fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia