kredyty, lokaty karty oferują banki i doradcy finansowi
Najczęściej czytane:

kredyt mieszkaniowy | OPEN FINANCE | pożyczki społecznościowe ING bank Śląski | KREDYTY KONSOLIDACYJNE | Kredyt Gotówkowy | LOKATY | pożyczki chwilówki

Wysokie zniżki na zakupy dla użytkowników Facebooka – nowa oferta mBanku

18.09.2012
mBank oferuje atrakcyjne zniżki zakupowe w ramach programu rabatowego – tym razem wysokie rabaty zaproponowano użytkownikom Facebooka, którzy mogą już korzystać z nowej, unikalnej aplikacji opracowanej przez bank. Najwyższe zniżki osiągają nawet pięćdziesiąt procent u wybranych partnerów programu rabatowego.

czytaj całość »

eKonto mBanku w serwisie zakupów grupowych Gruper.pl

10.09.2012
Popularne konto osobiste mBanku – eKonto – ponownie w serwisie zakupów grupowych Gruper.pl. Bank zachęca do założenia rachunku internetowego i zapewnia nowym klientom specjalny bon o wartości 100 złotych, do tego – bezpłatny, dziewięćdziesięciodniowy dostęp do usługi, która umożliwia bezprowizyjną wypłatę gotówki z wszystkich bankomatów w całej Polsce.


czytaj całość »

Promocja w mBank dla kupujących bilety lotnicze PLL LOT

07.06.2012

mBank wprowadza promocję dla klientów płacących kart kredytową za bilety lotnicze Polskich Linii Lotniczych LOT, jeśli zdecydujemy się wybrać taką opcję płatności rezerwując bilet w ofercie polskiego przewoźnika, zapłacimy o dwadzieścia procent mniej.


czytaj całość »

Koniec marki BRE? Będzie tylko mBank?

11.05.2012

BRE Bank kojarzony jest obecnie z dwiema markami popularnych banków w Polsce: MultiBankiem i mBankiem. Być może niedługo dojdzie do zmian w nomenklaturze spółek działających w Grupie BRE Banku – znikną nazwy: BRE i MultiBank – zostaną ujednolicone i będą występować pod wspólną nazwą – mBanku.


czytaj całość »

Kolejna odsłona programu PolecamBank mBanku dla klientów

10.04.2012

Akcja mBanku skierowana do stałych i nowych klientów – PolecamBank – co roku cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Czy w tym roku będzie podobnie? Można się tego spodziewać, tym bardziej, że warunki są jeszcze korzystniejsze niż w poprzednich edycjach.


czytaj całość »
<<< nowsze             starsze >>>(c) 2019 dukacik.pl - Wszelkie prawa zastrzeżoneSerwisy finansowe: kredyty, lokaty, konta bankowe, karty kredytowe, fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia