kredyty, lokaty karty oferują banki i doradcy finansowi
Najczęściej czytane:

kredyt mieszkaniowy | OPEN FINANCE | pożyczki społecznościowe ING bank Śląski | KREDYTY KONSOLIDACYJNE | Kredyt Gotówkowy | LOKATY | pożyczki chwilówki

Co dziesiąty klient mBanku robiący zakupy na Allegro korzysta z mobilnego mTransferu.

16.10.2015
mTransfer mobilny działa już od pół roku, a jego wyniki dowodzą, że jest to wygodny sposób na szybkie i bezpieczne zakupy mobilne. Już 10 proc. klientów mBanku robiących zakupy na Allegro korzysta z tej formy płatności. Analiza danych pokazała, że średnia płatność metodą mobilnego mTransferu jest niższa od standardowej o ok. 20 proc., co oznacza, że klienci korzystają z niej z zgodnie z przeznaczeniem – do mniejszych zakupów poniżej wartości 200 zł. Wtedy proces jest najszybszy i najwygodniejszy.

czytaj całość »

Podarunkowa karta pre-paid w ofercie mBanku

07.01.2013
Kupowanie prezentów, którymi obdarzymy bliskich z okazji świąt Bożego Narodzenia to przyjemność, ale bywa, że nie do końca - w ostatnich dniach przedświątecznych przygotowań można zagubić się w nadmiarze obowiązków i nie przemyśleć co naprawdę chcemy kupić i z jakiego prezentu cieszyłyby się osoby, które pragniemy obdarować.


czytaj całość »

Nowość w usłudze maklerskiej mBanku

07.12.2012
mBank usprawnia proces aktywacji usługi  maklerskiej, od teraz zainteresowani korzystaniem z niej klienci będą mogli aktywować usługę za pośrednictwem wiadomości SMS. Jest to nowy sposób zatwierdzania umowy – kodem wysyłanym wiadomością SMS.

czytaj całość »

Kolejna kampania reklamowa eKONTA w mBanku

26.11.2012
mBank rozpoczyna kolejną kampanię reklamową najpopularniejszego produktu – rachunku osobistego, eKONTA. Rachunek, w najnowszej kampanii, prezentowany jest w kontekście produktów towarzyszących, czyli ubezpieczeń komunikacyjnych, które można zakupić ze zniżką.

czytaj całość »

mSaver – program regularnego oszczędzania w promocji mBanku

26.09.2012
mBank rozpoczyna nową kampanię reklamową, będzie to największa akcja promocyjna realizowana przez bank w tym roku – przedmiotem kampanii jest unikalny program regularnego oszczędzania, mSaver. Program cieszy się dużym zainteresowaniem klientów, o czym świadczy liczba otwartych rachunków.

czytaj całość »
      starsze >>>(c) 2021 dukacik.pl - Wszelkie prawa zastrzeżoneSerwisy finansowe: kredyty, lokaty, konta bankowe, karty kredytowe, fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia