kredyty, lokaty karty oferują banki i doradcy finansowi
Najczęściej czytane:

kredyt mieszkaniowy | OPEN FINANCE | pożyczki społecznościowe ING bank Śląski | KREDYTY KONSOLIDACYJNE | Kredyt Gotówkowy | LOKATY | pożyczki chwilówki

Wyższe prowizje w Banku Volkswagen Bank direct

30.04.2010

Jeden z najtańszych banków w Polsce – Volkswagen Bank direct podwyższy prowizje, które dotąd były uznawane za jedne z atrakcyjniejszych. Informację podała między innymi „Gazeta Wyborcza”. Do podwyżek dojdzie w maju 2010 roku. Posiadacze niektórych pakietów kont osobistych będą po wprowadzeniu zmian musieli dokonywać płatności za przelewy, zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.


czytaj całość »

Kredyt Plus w ofercie Volkswagen Bank direct najtańszy na rynku

21.04.2010

Kredyt Plus – jeden z popularniejszych kredytów gotówkowych w ofercie Volkswagen Bank direct jest jednocześnie jednym z najtańszych produktów tego rodzaju na polskim rynku bankowym. Według rankingu kredytów gotówkowych przygotowanego przez „Dziennik Gazetę Prawną” to obecnie najtańszy kredyt na rynku. Zestawienie pochodzi z 18 marca 2010 roku. Można się z nim zapoznać między innymi w internetowym serwisie dziennika.


czytaj całość »

Volkswagen Bank direct ułatwia przeniesienie konta

01.02.2010

Banki od 1 stycznia 2010 roku rywalizują ze sobą bardziej niż wcześniej na rynku kont osobistych, od tego dnia weszły w życie przepisy ułatwiające przenoszenie kont osobistych z banku dotychczas prowadzącego takie konto do innego banku. Ułatwienia dotyczą klientów, teraz właściwie nie muszą się zajmować żadnymi formalnościami związanymi z operacją przeniesienia rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (ROR-u), dokona ich bank, do którego mają zamiar przenieść swoje konto.


czytaj całość »

Volkswagen Bank direct wprowadził zmiany w oprocentowaniu niektórych produktów depozytowych

18.01.2010

Volkswagen Bank direct wprowadził zmiany w poziomie oprocentowania niektórych produktów oszczędnościowych znajdujących się w jego ofercie. W związku z tym z dniem 12 stycznia 2010 roku zmianie uległo oprocentowanie dwóch lokat – jednej, której adresatami są klienci indywidualni – jest to Lokata Plus, druga z lokat przeznaczona jest dla klientów biznesowych – to Lokata Plus Biznes.


czytaj całość »

Informacje na temat lokat w Volkswagen Bank direct w wersji elektronicznej

23.11.2009

Volkswagen Bank direct wprowadził z dniem 9 listopada 2009 roku nowość w zakresie obsługi informacyjnej swoich klientów. Bank idzie zgodnie z współczesnymi trendami i podobnie jak wiele innych banków zamierza sukcesywnie redukować liczbę dokumentów w formie tradycyjnej, czyli papierowej na rzecz dokumentów w nowoczesnej formie elektronicznej.


czytaj całość »
<<< nowsze             starsze >>>
(c) 2019 dukacik.pl - Wszelkie prawa zastrzeżoneSerwisy finansowe: kredyty, lokaty, konta bankowe, karty kredytowe, fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia