kredyty, lokaty karty oferują banki i doradcy finansowi
Najczęściej czytane:

kredyt mieszkaniowy | OPEN FINANCE | pożyczki społecznościowe ING bank Śląski | KREDYTY KONSOLIDACYJNE | Kredyt Gotówkowy | LOKATY | pożyczki chwilówki

Wiosenny konkurs Volkswagen Bank direct dla oszczędzających na lokatach

04.02.2011

Volkswagen Bank direct zaprasza do kolejnego w ostatnich tygodniach konkursu, po konkursie zimowym czas na wiosenny – wiosenny konkurs „Lokaty” adresowany jest do tych klientów, którzy są zainteresowani oszczędzaniem w ramach proponowanych przez bank lokat. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, w tym: pięć nowoczesnych telewizorów LCD marki Sony, 25 miniwież marki Philips, a także pięćdziesiąt nagród każda w wysokości pięćdziesięciu złotych, które wpłyną na konto klienta biorącego udział w konkursie.


czytaj całość »

Nowość w Volkswagen Banku direct – samodzielna zmiana limitów transakcji

20.12.2010

Volkswagen Bank direct sukcesywnie rozszerza funkcjonalność swojego serwisu bankowości internetowej – ostatnio dodano nową możliwość, która ułatwi klientom wykonywanie różnego rodzaju operacji bankowych – samodzielnie. Nowa funkcjonalność w systemie transakcyjnym Volkswagen Banku direct to możliwość samodzielnego dokonywania zmian w ramach limitów transakcji. Klienci mogą po zalogowaniu się do systemu samodzielnie zmieniać zarówno limity jednorazowe, jak i dzienne transakcji.


czytaj całość »

Volkswagen Bank direct promuje wyciągi elektroniczne

13.09.2010

Elektroniczne wyciągi bankowe stają się niemal z miesiąca na miesiąc coraz bardziej popularne, to nie tylko bardzo wygodna forma otrzymywania comiesięcznych informacji na temat stanu swojego konta w banku i wszystkich związanych z kontem danych, ale również rozwiązanie bardzo korzystne dla środowiska naturalnego, coraz więcej banków przekonuje swoich klientów do korzystania z takiej właśnie, nowoczesnej, elektronicznej formy wyciągów, dzięki czemu nie jest konieczne wysyłanie tradycyjnych, papierowych wyciągów za pośrednictwem stacjonarnej poczty tradycyjnej.


czytaj całość »

Volkswagen Bank direct przypomina zasady bezpiecznego użytkowania serwisu bankowości elektronicznej

18.07.2010

Bankowość elektroniczna nie jest już żadną nowością i zdecydowana większość klientów banków, którzy posługują się tego rodzaju serwisami doskonale wie jakie są podstawowe zasady, które należy przestrzegać, aby nie stać się ofiarą przestępstw elektronicznych.


czytaj całość »

Volkswagen Leasing Polska nagrodzony w rankingu „Najlepsze Instytucje Finansowe 2009”

12.07.2010

Firma Volkswagen Leasing Polska została uznana za jedną z najlepszych instytucji finansowych działających w sektorze leasingowym w Polsce w roku 2009. Volkswagen Leasing Polska został nagrodzony w rankingu dziennika Rzeczpospolita „Najlepsze Instytucje Finansowe 2009”.


czytaj całość »
<<< nowsze             starsze >>>
(c) 2019 dukacik.pl - Wszelkie prawa zastrzeżoneSerwisy finansowe: kredyty, lokaty, konta bankowe, karty kredytowe, fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia