kredyty, lokaty karty oferują banki i doradcy finansowi
Najczęściej czytane:

kredyt mieszkaniowy | OPEN FINANCE | pożyczki społecznościowe ING bank Śląski | KREDYTY KONSOLIDACYJNE | Kredyt Gotówkowy | LOKATY | pożyczki chwilówki

„Otwórz konto – odbierz premię” – nowa oferta promocyjna w Volkswagen Bank direct

25.04.2012

Volkswagen Bank direct oferuje nową promocję „Otwórz konto – odbierz premię!”, a w jej ramach rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy i gwarantowaną premię w wysokości pięćdziesięciu złotych.  Premia przyznawana jest za każde nowe Konto e-direct, które będzie aktywne w okresie promocji.


czytaj całość »

Nowość w Volkswagen Banku direct – Program CarePort Samochody Użytkowe

27.05.2011

Klienci Volkswagen Banku direct mogą korzystać z nowej usługi – to Program CarePort  dla Volkswagen Samochody Użytkowe. To usługa skierowana do klientów prowadzących działalność gospodarczą. Program znacznie ułatwia użytkowanie samochodów – począwszy od zakupu, przez eksploatację i serwis, po ubezpieczenie. Wiele formalności związanych z bezpośrednim użytkowaniem samochodów tego rodzaju biorą na siebie: Autoryzowany Dealer Volkswagen Samochody Użytkowe, Volkswagen Bank Polska, Volkswagen Leasing Polska oraz Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy.


czytaj całość »

Urodziny Volkswagen Bank direct – loteria promocyjna

09.05.2011

Volkswagen Bank direct już od dziesięciu lat funkcjonuje na polskim rynku bankowym, w związku z tym bank organizuje promocyjną loterię „Volkswagen Bank direct. Bankowość 10.0”, do udziału w której zaprasza swoich klientów. Do wygrania – atrakcyjne nagrody, aby wziąć udział w losowaniu wystarczy być klientem banku, posiadać albo założyć bezpłatne Konto e-direct i spełnić warunki regulaminowe loterii.


czytaj całość »

Nowe karty z mikroprocesorem w Volkswagen Banku direct

15.04.2011

Volkswagen Bank direct jest kolejnym bankiem na polskim rynku, który zdecydował się unowocześnić i rozszerzyć swoją ofertę produktów kartowych – wprowadza właśnie nowe karty z mikroprocesorem – są to karty płatnicze Visa, karty tego rodzaju pozwalają zachować optimum bezpieczeństwa w posługiwaniu się nimi – ochrona zapewniona jest zarówno przez pasek magnetyczny znajdujący się na karcie, jak również przez nowoczesny chip.


czytaj całość »

Limit kredytowy w koncie w ofercie Volkswagen Bank direct

11.04.2011

Limit kredytowy w koncie to jedna z najprostszych form kredytowania, którą często wybierają klienci banków, nie inaczej jest w przypadku klientów Volkswagen Banku direct, którego oferta jest jedną z najlepszych na rynku, o czym świadczą wyniki różnych rankingów i oceny eksperckie.


czytaj całość »
      starsze >>>
(c) 2021 dukacik.pl - Wszelkie prawa zastrzeżoneSerwisy finansowe: kredyty, lokaty, konta bankowe, karty kredytowe, fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia