kredyty, lokaty karty oferują banki i doradcy finansowi
Najczęściej czytane:

kredyt mieszkaniowy | OPEN FINANCE | pożyczki społecznościowe ING bank Śląski | KREDYTY KONSOLIDACYJNE | Kredyt Gotówkowy | LOKATY | pożyczki chwilówki

Nowość w Toyota Banku. Wyższe oprocentowanie wybranych produktów oszczędnościowych

09.07.2012
Toyota Bank jest kolejnym bankiem, który w ostatnich tygodniach zmienia oprocentowanie produktów oszczędnościowych, chcąc zainteresować klientów swoją ofertą. W związku z tym bank wprowadził nowe, wyższe oprocentowanie dla wybranych produktów depozytowych. Na wyższe oprocentowanie mogą liczyć ci klienci, którzy zdecydują się założyć trzynastodniową lokatę Plan depozytowy + 19 oraz roczny depozyt e-Gol.


czytaj całość »

Konto Oszczędnościowe w Toyota Banku

26.02.2012

Toyota Bank od kilku lat proponuje nie tylko wygodne rozwiązania kredytowe, dzięki którym można łatwo i szybko nabyć samochody marki Toyota, ale również rozwija dynamicznie ofertę depozytową i oszczędnościową.

Dużym zainteresowaniem klientów indywidualnych cieszy się Konto Oszczędnościowe oferowane przez bank – za pośrednictwem konta można oszczędzać efektywnie i elastycznie – środki zdeponowane na koncie nie są na nim blokowane, jak to ma miejsce w przypadku tradycyjnych lokat, co oznacza, że można je wybierać (i wpłacać) w dowolnym terminie, bez utraty wcześniej wypracowanych odsetek.


czytaj całość »

Promocja Planu depozytowego+19 w Toyota Banku

25.03.2011

Toyota Bank oferuje klientom zainteresowanym oszczędzaniem różne produkty, zarówno krótkoterminowe, jak i długoterminowe, aktualnie bank rozpoczął kampanię marketingową, której celem jest promocja Planu depozytowego. Plan depozytowy+19 to jeden z najbardziej rozpoznawalnych produktów w jego ofercie. Materiały promocyjne są prezentowane zarówno w internecie jak również w radio i w kanałach telewizyjnych.


czytaj całość »

Toyota Bank przedstawia IPO Yaris – efektywny program oszczędzania na nowy samochód

11.08.2010

Toyota Bank oferuje atrakcyjny program oszczędnościowy, dzięki któremu można w bardzo efektywny sposób oszczędzać na nowy samochód. Produkt, dzięki któremu można w ten właśnie sposób oszczędzać to popularny IPO – czyli Indywidualny Plan Oszczędzania Yaris (IPO Yaris). Jest to jedyna tego rodzaju oferta na polskim rynku bankowym – charakteryzuje się dużym stopniem elastyczności – klient co prawda może oszczędzać na nowy samochód, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby zmienił cel oszczędzania, wówczas nadal może oszczędzać w ramach IPO jak na zwykłej lokacie, co ważne – zapewniającej atrakcyjne oprocentowanie.


czytaj całość »

Druga część promocji „Na konto kasa sama wraca” w Toyota Banku

19.05.2010

Rozpoczęła się druga część cieszącej się dużym zainteresowaniem klientów Toyota Banku promocji  prowadzonej pod hasłem: „Na konto kasa sama wraca”. W ramach tej specjalnej oferty promocyjnej Bank gwarantuje zwrot nawet do 3 proc. wartości transakcji dokonanych kartą płatniczą. Warunki nowej edycji promocji są podobne jak w przypadku pierwszej.


czytaj całość »
      starsze >>>

(c) 2021 dukacik.pl - Wszelkie prawa zastrzeżoneSerwisy finansowe: kredyty, lokaty, konta bankowe, karty kredytowe, fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia