kredyty, lokaty karty oferują banki i doradcy finansowi
Najczęściej czytane:

kredyt mieszkaniowy | OPEN FINANCE | pożyczki społecznościowe ING bank Śląski | KREDYTY KONSOLIDACYJNE | Kredyt Gotówkowy | LOKATY | pożyczki chwilówki

Bankomaty bez granic w Inteligo

27.04.2012

Zbliżają się wakacje – wiele osób uda się w podróż zagraniczną. Warto przed wyjazdem do innego kraju przedsięwziąć kilka kroków, dzięki którym wypoczynek będzie bardziej komfortowy – swobodny dostęp do gotówki to podstawa.


czytaj całość »

Nowa Igo lokata w Inteligo.pl

15.02.2012

Inteligo.pl wprowadza do swojej oferty nową Igo lokatę – tym razem nowy jest nie tylko okres deponowania, ale również i rodzaj lokaty – od teraz można będzie oszczędzać również za pośrednictwem Igo lokaty z dzienną kapitalizacją odsetek – Inteligo.pl zapewnia atrakcyjne oprocentowanie depozytu – na poziomie nawet do 5,40 proc. w skali roku. Lokatę można założyć w pełni za pośrednictwem serwisu internetowego.


czytaj całość »

Polecaj konto Inteligo i wygrywaj nagrody

07.02.2012

Warto być aktywnym posiadaczem konta Inteligo – wystarczy polecać konto znajomym, aby dać sobie szansę na wygranie atrakcyjnych nagród w ramach aktualnie prowadzonej akcji promocyjnej – można wygrać: MacBooka Pro 15", MacBooka Pro 13,3" i iPada 2 oraz bony zakupowe do sklepu internetowego EMPiK.com o wartości pięćdziesięciu złotych.


czytaj całość »

Inteligo zaprasza do udziału w noworocznym konkursie

20.12.2011

Inteligo.pl, serwis bankowości internetowej związany z PKO Bankiem Polskim, zaprasza swoich użytkowników do udziału w konkursie noworocznym, oprócz konkursu – w najbliższym czasie przeprowadzone zostaną dwie akcje promocyjne. W ich ramach nagrodzone zostaną osoby, które zdecydują się założyć w Inteligo konto prywatne albo wykażą się kreatywnością i w atrakcyjnej formie poinformują Inteligo o swoich noworocznych postanowieniach finansowych.


czytaj całość »

Opłacalne płatności kartą Inteligo Visa

25.11.2011

Użytkownicy bankowości internetowej Inteligo posiadający karty Inteligo Visa mogą skorzystać z nowej promocji, w której do wygrania – atrakcyjne nagrody. Aby dać sobie szansę na wygraną wystarczy dokonywać płatności bezgotówkowych kartą Inteligo Visa i następnie rejestrować je.


czytaj całość »
      starsze >>>(c) 2021 dukacik.pl - Wszelkie prawa zastrzeżoneSerwisy finansowe: kredyty, lokaty, konta bankowe, karty kredytowe, fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia