kredyty, lokaty karty oferują banki i doradcy finansowi
Najczęściej czytane:

kredyt mieszkaniowy | OPEN FINANCE | pożyczki społecznościowe ING bank Śląski | KREDYTY KONSOLIDACYJNE | Kredyt Gotówkowy | LOKATY | pożyczki chwilówki

Sygma Bank już z Cetelem Bankiem

16.01.2010

Sygma Banque Societe Anonyme (SA) Oddział w Polsce z dniem 31 grudnia 2009 roku połączył się z Cetelem Bankiem S.A. Oficjalny komunikat w tej sprawie został już wydany i można się z nim zapoznać na stronach Sygma Banku. W związku z dokonaną właśnie operacją połączenia obu podmiotów Sygma Banque S.A. Oddział w Polsce przejął wszystkie prawa, jak i obowiązki Cetelem Banku S.A.


czytaj całość »

Karta Aura MasterCard Cetelem Banku w nowej odsłonie

07.08.2009

Cetelem Bank oferuje kartę Aura MasterCard w nowej odsłonie. Karta sama w sobie jest nowością na polskim ryku bankowym – to swoiste połączenie karty prywatnej z kartą międzynarodowej instytucji, jaką jest w tym przypadku MasterCard. Dzięki tej karcie posiadający ją klienci Cetelem Banku mogą korzystać z szerokiej oferty różnego rodzaju promocji i rabatów oraz innych wygodnych rozwiązań.


czytaj całość »

Sygma Banque przejmie Cetelem Bank

18.11.2008

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) wyraził zgodę na przejęcie Cetelem Banku przez Sygma Banque. Decyzję swoją urząd uargumentował tym, że połączenie to nie wpłynie w żaden sposób na konkurencyjność polskiego rynku bankowego, w związku z tym Sygma Banque z francuskiej grupy LaSer przejmie 100 procent akcji Cetelem Banku.


czytaj całość »

Wielka wyprzedaż kredytów gotówkowych w Cetelem Banku

11.08.2008

Wyprzedaże sezonowe to nie tylko domena sklepów, w tym szczególnie odzieżowych, modę tę przejęły również banki, które w ten sposób promują swoje ofert kredytowe, wśród nich znalazł się także Cetelem Bank udzielający kredytów drogą internetową. Zorganizował wielką wyprzedaż kredytów, w ramach której można dokonać zmiany starych kredytów na nowe.


czytaj całość »(c) 2021 dukacik.pl - Wszelkie prawa zastrzeżoneSerwisy finansowe: kredyty, lokaty, konta bankowe, karty kredytowe, fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia