kredyty, lokaty karty oferują banki i doradcy finansowi
Citi Handlowy promuje Miejską Kartę Płatniczą

27.05.2011

Miejska Karta Płatnicza ma szansę stać się jednym z najbardziej rozpoznawalnych produktów oferowanych aktualnie przez Bank Citi Handlowy. Karta wprowadzona została najpierw w Warszawie, później z nie mniejszym powodzeniem również we Wrocławiu. Obecnie bank prowadzi kampanię reklamową produktu właśnie w stolicy Dolnego Śląska. Kampania prowadzona jest pod hasłem „Karta płatnicza i miejska w jednej… a w niej imienny bilet długookresowy”. 


czytaj całość »

Citi Mobile zyskuje na popularności

04.04.2011

Nowoczesna aplikacja stworzona przez Bank Citi Handlowy na potrzeby klientów zainteresowanych nowoczesnymi formami bankowości mobilnej – Citi Mobile – z tygodnia na tydzień zyskuje na popularności, aplikacja powoli staje się najpopularniejszą spośród darmowych aplikacji dostępnych w App Store. Aplikację stworzono z myślą o posiadaczach iPhone’ów i jak widać inicjatywa ta spotkała się ze znacznym odzewem ze strony klientów, do których była adresowana.


czytaj całość »

Citi Handlowy wprowadza zmiany w ofercie oszczędnościowej

01.04.2011

Bank Citi Handlowy zdecydował się na wprowadzenie zmian w zakresie oferty oszczędnościowej, zmiany dotyczą zarówno konta oszczędnościowego, jak i lokat terminowych. Zmiany już obowiązują, weszły w życie z dniem 14 marca 2011 roku. Zmieniło się oprocentowanie w ramach Konta Oszczędnościowego w dolarach amerykańskich oraz w ramach SuperOszczędnościowego Konta w dolarach amerykańskich, a także lokat terminowych o stałym oprocentowaniu i T-Lokat oferowanych w dolarach i we frankach szwajcarskich.


czytaj całość »

Niższe oprocentowanie niektórych lokat w ofercie Banku Citi Handlowy

11.03.2011

Bank Citi Handlowy wprowadził zmiany w zakresie oferty produktów oszczędnościowych, zmiana dotyczy Lokaty TurboProcent oraz oprocentowania premiowego związanego z tą lokatą. Zmiany zostały wprowadzone z dniem 7 marca 2011 roku. Od tego dnia oprocentowanie Lokaty TurboProcent jest niższe, przed zmianą wynosiło ono 4 proc. w skali roku, po 7 marca 2011 r. jest to o jeden procent mniej – 3 proc. w skali roku.


czytaj całość »

Oszczędzanie i inwestowanie z Citi Handlowym

24.02.2011

Bank Citi Handlowy wchodzi ambitnie w nowy rok – rozszerzając i uatrakcyjniając ofertę oszczędnościową i inwestycyjną. Bank chce zachęcić klientów Citigold do planowania finansowego, które ma się opierać na efektywnym oszczędzaniu i inwestowaniu. W związku z tym bank wprowadził do swojej oferty aż trzydzieści nowych funduszy inwestycyjnych zarządzanych przez różne, renomowane i cieszące się dużym zaufaniem inwestorów towarzystwa funduszy inwestycyjnych


czytaj całość »
<<< nowsze             starsze >>>


(c) 2019 dukacik.pl - Wszelkie prawa zastrzeżoneSerwisy finansowe: kredyty, lokaty, konta bankowe, karty kredytowe, fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia