kredyty, lokaty karty oferują banki i doradcy finansowi
Naklejki zbliżeniowe w Citi Handlowym coraz popularniejsze

24.01.2012

Karty zbliżeniowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem klientów banków – jednym z pierwszych, które wprowadził te nowoczesne karty płatnicze jest Bank Citi Handlowy. Od pewnego czasu banki, w tym również Citi Handlowy, wydają także zbliżeniówki w zupełnie innej formie – są to naklejki z odpowiednim kodem, które można nakleić np. na telefon komórkowy i w ten sposób używać go również jako karty płatniczej.


czytaj całość »

Migawka Elektroniczna z kartą płatniczą – nowość w ofercie Citi Handlowego

04.01.2012

Kolejna innowacyjna nowość w ofercie Banku Citi Handlowy – w grudniu 2011 roku wprowadzono do oferty Migawkę Elektroniczną z kartą płatniczą – tym nowoczesnym i elastycznym produktem finansowym mogą się już posługiwać mieszkańcy Łodzi. Karta łączy różne funkcjonalności – biletu elektronicznego i karty płatniczej (ze wszystkimi związanymi z jej użytkowaniem przywilejami).


czytaj całość »

Nowa oferta Banku Citi Handlowy dla studentów – konto i karta kredytowa

16.12.2011

Bank Citi Handlowy wprowadza nowe produkty adresowane do młodych klientów – studenci będą mogli korzystać zarówno z konta osobistego (internetowego) CitiKonto Direct, jak również z Karty Kredytowej Citibank Student. To nie wszystko – w ramach nowej oferty dla studentów przygotowano także specjalny program rekomendacji dla studentów.


czytaj całość »

„Supertanie franki” w Citi Handlowym

08.12.2011

Bank Citi Handlowy zaprasza do korzystania z atrakcyjnej, specjalnej oferty „supertanie franki” – w ramach oferty bank zapewnia możliwość zakupu szwajcarskiej waluty w bardzo konkurencyjnych cenach – w Citi Handlowym marża jest bardzo niska, obecnie najniższa – to zaledwie 0,8 proc. (spread wynosi 1,6 proc.).


czytaj całość »

Citi Handlowy, WPROST i private banking

15.06.2011

Bank Citi Handlowy jest partnerem tygodnika WPROST w ramach nowego projektu realizowanego przez czasopismo – dodatku „Wszystko o Finansach”. Dodatek jest integralną częścią tygodnika. W najnowszym numerze – wszystko o bankowości prywatnej, czyli sektorze private banking, dość szybko rozwijającym się w Polsce.


czytaj całość »
<<< nowsze             starsze >>>


(c) 2019 dukacik.pl - Wszelkie prawa zastrzeżoneSerwisy finansowe: kredyty, lokaty, konta bankowe, karty kredytowe, fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia