kredyty, lokaty karty oferują banki i doradcy finansowi
Citi Handlowy. Dobre wyniki III kwartału

21.11.2012
Trzeci kwartał 2012 roku był dobrym okresem dla banku Citi Handlowy – w ciągu ostatnich trzech miesięcy bank zarobił 251 milionów złotych netto, co stanowi najlepszy wynik kwartalny od wejścia na giełdę. Jest to jednocześnie wynik o 38 procent lepszy niż w tym samym okresie w roku 2011.

czytaj całość »

Citi Handlowy promuje nowoczesne usługi – konkurs „Przelewy za jednym stuknięciem telefonów”

24.04.2012

Citi Handlowy zachęca do udziału w konkursie prowadzonym pod hasłem „Przelewy za jednym stuknięciem telefonów”. Konkurs ruszył 10 kwietnia, mogą w nim wziąć udział klienci banku posiadający aktywne konto osobiste w Citi Handlowym, korzystający z usługi Bump To Transfer. W czasie konkursu można zbierać punkty, które później dadzą szansę na wygranie atrakcyjnych nagród.


czytaj całość »

Zmiany w Citi Handlowym i mniej produktów masowych

05.04.2012

Bank Citi Handlowy dokonał szybkich zmian w swojej strukturze – rynek został zaskoczony skalą i szybkością przeprowadzonych zmian organizacyjnych, w ramach których zwolnionych zostanie kilkaset pracowników, zamkniętych zostanie łącznie około sześćdziesięciu placówek w różnych miastach w całej Polsce. Oznacza to likwidację aż czterdziestu procent placówek działających do tej pory w sieci Citi Handlowego.


czytaj całość »

FotoKasa w CitiMobile coraz popularniejsza

26.02.2012

Jedną z aplikacji cieszących się największą popularnością wśród klientów korzystających z serwisu bankowości mobilnej Citi Handlowego – Citi Mobile – jest FotoKasa, to jedyna tego rodzaju usługa w Polsce, która umożliwia realizację przelewów za pomocą skanowania kodów 2D.


czytaj całość »

Nowa pożyczka hipoteczna w Citi Handlowym

21.02.2012

Bank Citi Handlowy rozpoczyna rok z nowym produktem hipotecznym – tym razem udostępniono specjalną pożyczkę hipoteczną dla wybranej grupy klientów – przedstawicieli wybranych zawodów. Warunkiem skorzystania z oferty jest wykonywanie jednego z wolnych zawodów podanych na liście (m.in.: lekarz, weterynarz, architekt, przedstawiciele zawodów prawniczych). Z oferty mogą także skorzystać osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę.


czytaj całość »
      starsze >>>


(c) 2021 dukacik.pl - Wszelkie prawa zastrzeżoneSerwisy finansowe: kredyty, lokaty, konta bankowe, karty kredytowe, fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia