kredyty, lokaty karty oferują banki i doradcy finansowi


Promocja pożyczki dla firm w ING banku

10.11.2015
ING Bank Śląski przedłuża promocyjną ofertę kredytową dla klientów z segmentu przedsiębiorców do 30 listopada br. W tym czasie każdy przedsiębiorca może skorzystać z pożyczki bez prowizji i z obniżoną marżą do 4%.
czytaj całość »

Pożyczki dla przedsiębiorców w ING Banku Śląskim w pormocji

06.10.2015
ING Bank Śląski przygotował promocyjną ofertę kredytową dla klientów z segmentu przedsiębiorców. Od 1 października do 8 listopada br. każdy przedsiębiorca może skorzystać z pożyczki bez prowizji i z obniżoną marżą do 4%. Każdy przedsiębiorca, który jest zainteresowany pożyczką gotówkową w ING Banku Śląskim, może otrzymać ją bez prowizji i skorzystać z promocyjnej marży 4%. Wystarczy zawnioskować o pożyczkę ....

czytaj całość »

100 PLN za otwarcie Konta w ING Banku Śląskim

04.09.2015
ING Bank Śląski przygotował ofertę dla osób zainteresowanych założeniem konta osobistego. Biorąc udział w promocji, uczestnicy mogą otrzymać 100 zł premii. Promocja rozpoczyna się 1 września br. Promocja „100 zł za otwarcie Konta” jest skierowana do osób, które od 01.01.2014 r. do 31.08.2015 r. nie posiadały Konta z Lwem dla klientów indywidualnych w ING Banku Śląskim (Direct, Klasyczne, Student, Komfort, Premium) oraz które spełnią poniższe warunki:
czytaj całość »

Bankomaty zbliżeniowe w ING Banku Śląskim

03.12.2012
ING Bank Śląski jako pierwszy bank na polskim rynku uruchomi w najbliższych dniach nowe bankomaty – z funkcją zbliżeniową, czyli maszyny obsługujące transakcje zbliżeniowe. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu w bankomatach technologii bezstykowej – umożliwi to wykonywanie transakcji szybciej i wygodniej. To nie tylko pierwsze tego rodzaju rozwiązanie w Polsce, ale również w skali świata.


czytaj całość »

Promocja w Domu Maklerskim ING – niższa prowizja od obrotu kontraktami terminowymi

26.09.2012
Dom Maklerski ING wprowadził nową, promocyjną stawkę prowizji od obrotu kontraktami terminowymi na indeksy, zawieranymi na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Nowe, niższe stawki będą obowiązywały do 31 grudnia 2012 roku.

czytaj całość »
      starsze >>>


(c) 2021 dukacik.pl - Wszelkie prawa zastrzeżoneSerwisy finansowe: kredyty, lokaty, konta bankowe, karty kredytowe, fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia