kredyty, lokaty karty oferują banki i doradcy finansowi
Najczęściej czytane:

kredyt mieszkaniowy | OPEN FINANCE | pożyczki społecznościowe ING bank Śląski | KREDYTY KONSOLIDACYJNE | Kredyt Gotówkowy | LOKATY | pożyczki chwilówki

Manager Finansów również w komórce - nowość w Banku Millennium

15.01.2013
Jak najlepiej i najwygodniej zadbać o swoje finanse? Warto mądrze planować, w racjonalnym planowaniu budżetu domowego można dziś posłużyć się wieloma specjalistycznymi narzędziami, dzięki którym możemy zdecydowanie zwiększyć efektywność zarządzania posiadanymi środkami finansowymi.


czytaj całość »

Bank Millenium sfinansuje więcej projektów dla MSP

11.01.2013
Bank Millennium będzie mógł sfinansować więcej projektów swoich klientów firmowych działających w sektorze Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Będzie to możliwe dzięki umowie, podpisanej 20 grudnia 2012 roku z Europejskim Bankiem Odbudowy i Rozwoju. Przedmiotem umowy jest średnioterminowa pożyczka, którą zaciągnął Bank Millennium, opiewa na kwotę sześćdziesięciu milionów złotych.


czytaj całość »

Podarunkowa karta pre-paid w ofercie mBanku

07.01.2013
Kupowanie prezentów, którymi obdarzymy bliskich z okazji świąt Bożego Narodzenia to przyjemność, ale bywa, że nie do końca - w ostatnich dniach przedświątecznych przygotowań można zagubić się w nadmiarze obowiązków i nie przemyśleć co naprawdę chcemy kupić i z jakiego prezentu cieszyłyby się osoby, które pragniemy obdarować.


czytaj całość »

PKO Bank Polski wspiera przedsiębiorczość

13.12.2012
PKO BP S.A., największy polski bank detaliczny, na różne sposoby wspiera przedsiębiorców, zarówno prowadzących mikrofirmy, małe i średnie przedsiębiorstwa, jak i duże firmy oraz korporacje. Bank oferuje klientom firmowym cały katalog różnorodnych produktów, usług i nowoczesnych rozwiązań finansowych.


czytaj całość »

Inwestycja w złoto 2” w Alior Banku

10.12.2012
Alior Bank oferuje po raz kolejny ubezpieczenie inwestycyjne „Inwestycję w złoto”. Zapisów można dokonywać do 14 grudnia 2012 roku we wszystkich oddziałach banku na terenie całego kraju. Produkt daje możliwość zarabiania na rosnących cenach złota.

czytaj całość »
<<< nowsze             starsze >>>(c) 2021 dukacik.pl - Wszelkie prawa zastrzeżoneSerwisy finansowe: kredyty, lokaty, konta bankowe, karty kredytowe, fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia