kredyty, lokaty karty oferują banki i doradcy finansowi
Najczęściej czytane:

kredyt mieszkaniowy | OPEN FINANCE | pożyczki społecznościowe ING bank Śląski | KREDYTY KONSOLIDACYJNE | Kredyt Gotówkowy | LOKATY | pożyczki chwilówki

Lepsze warunki kredytowania dla stałych klientów banków

07.01.2010

Koniec roku sprzyja różnego rodzaju podsumowaniom i analizom – również rynkowym. Firma doradztwa finansowego, Gold Finance, dokonała takiej właśnie analizy sektora kredytów i pożyczek gotówkowych oferowanych przez banki, ze szczególnym uwzględnieniem grudnia 2009 roku. Grudzień jest miesiącem, który w sposób najbardziej wyraźny obrazuje sytuację właśnie w tym sektorze rynku bankowego.


czytaj całość »

Gold Finance rozwija się mimo kryzysu

08.05.2009

Jedna z czołowych firm na rynku doradztwa finansowego – Gold Finance Doradcy Finansowi rozwija się intensywnie mimo kryzysu gospodarczego. Stale poszerza się sieć współpracujących z firmą franczyzobiorców – dzięki czemu dostępność usług i produktów Gold Finance jest również coraz większa.


czytaj całość »

Gold Finance oferuje atrakcyjne ubezpieczenie kredytu hipotecznego

24.03.2009

Gold Finance, jedna z większych firm doradztwa finansowego w Polsce, zrzeszona w Związku Firm Doradztwa Finansowego oferuje pośrednictwo i doradztwo finansowe w wielu różnych aspektach, w tym również ubezpieczenia. Wśród polis na szczególną uwagę zasługują te, które związane są z kredytem hipotecznym.


czytaj całość »

Nowy oddział Gold Finance

21.02.2009

Firma Gold Finance Doradcy Finansowi rozwija sieć swoich oddziałów, 12 lutego do już istniejących doszedł kolejny – jest to placówka w województwie podkarpackim, dokładnie – w Mielcu.


czytaj całość »

Gold Finance będzie oferował produkty BRE Banku na takich samych warunkach jak oddziały banku

28.01.2009

Od pewnego czasu media informowały o tym, że banki w związku z kryzysem finansowym proponują klientom lepsze warunki produktów znajdujących się bezpośrednio w ich oddziałach – w porównaniu z tymi, które są oferowane przez firmy doradztwa i pośrednictwa finansowego.


czytaj całość »
      starsze >>>(c) 2021 dukacik.pl - Wszelkie prawa zastrzeżoneSerwisy finansowe: kredyty, lokaty, konta bankowe, karty kredytowe, fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia