kredyty, lokaty karty oferują banki i doradcy finansowi
Najczęściej czytane:

kredyt mieszkaniowy | OPEN FINANCE | pożyczki społecznościowe ING bank Śląski | KREDYTY KONSOLIDACYJNE | Kredyt Gotówkowy | LOKATY | pożyczki chwilówki

Rynek kredytów hipotecznych w 2012 roku według Open Finance

30.12.2011

Rok 2012 już za kilka dni – tym razem wejście w nowy rok będzie – przynajmniej jeśli chodzi o rynek bankowy – dość mocne, a to za sprawą Rekomendacji S, która właśnie weszła w życie. Rekomendacja wydana przez Komisję Nadzoru Finansowego wpłynie zdecydowanie na rynek kredytów, w tym również kredytów hipotecznych.


czytaj całość »

Coraz wyższe oprocentowanie produktów depozytowych. Analiza Expandera

10.12.2011

Firma doradztwa finansowego, Expander, opracowała raport na temat aktualnej sytuacji na rynku produktów depozytowych – z przeprowadzonej analizy wynika, że banki coraz intensywniej rywalizują o oszczędności Polaków – świadczy o tym coraz wyższe oprocentowanie proponowane w ramach produktów oszczędnościowych, przede wszystkim lokat.


czytaj całość »

Oszczędzasz na emeryturę – masz większe szanse na kredyt

08.12.2011

Czy wieloletnie oszczędzanie w celach emerytalnych może mieć wpływ na zdolność kredytową, czy dzięki posiadaniu takich oszczędności klient może łatwiej otrzymać kredyt? Według ekspertów jednej z największych firm doradztwa finansowego, Expandera, taką relację da się zauważyć i nawet trudno się temu dziwić.


czytaj całość »

Expander radzi. Oszczędzanie wieloletnie receptą na przedłużenie wieku emerytalnego

30.11.2011

Expose premiera Donalda Tuska nie zostało przyjęte entuzjastycznie i trudno się temu dziwić. Nie było w nim żadnych dobrych wiadomości – Polacy usłyszeli, że będą musieli płacić wyższe podatki, a do tego dłużej pracować.


czytaj całość »

Spada sprzedaż kredytów hipotecznych walutowych

28.11.2011

Spada sprzedaż kredytów hipotecznych w walutach obcych – według obliczeń firmy doradztwa finansowego Open Finance, obecnie sprzedaż zmniejszyła się już o trzydzieści procent. Skąd ten wyraźny już spadek?


czytaj całość »
<<< nowsze             starsze >>>(c) 2019 dukacik.pl - Wszelkie prawa zastrzeżoneSerwisy finansowe: kredyty, lokaty, konta bankowe, karty kredytowe, fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia