kredyty, lokaty karty oferują banki i doradcy finansowi
Najczęściej czytane:

kredyt mieszkaniowy | OPEN FINANCE | pożyczki społecznościowe ING bank Śląski | KREDYTY KONSOLIDACYJNE | Kredyt Gotówkowy | LOKATY | pożyczki chwilówki


Spada sprzedaż kredytów hipotecznych walutowych

28.11.2011

Spada sprzedaż kredytów hipotecznych w walutach obcych – według obliczeń firmy doradztwa finansowego Open Finance, obecnie sprzedaż zmniejszyła się już o trzydzieści procent. Skąd ten wyraźny już spadek?


czytaj całość »

Co trzecia struktura przyniosła zysk – Open Finance ocenia rynek produktów strukturyzowanych

08.11.2011

Akcje i fundusze inwestycyjne oparte na koszykach akcji nie przynoszą już od co najmniej kilku miesięcy atrakcyjnych zysków inwestorom, czy podobnie przedstawia się sytuacja na rynku popularnych produktów strukturyzowanych?

Firma doradztwa finansowego Open Finance, przyjrzała się wynikom osiągniętym przez tzw. struktury, które zakończyły się w okresie od sierpnia do października 2011 roku. Wyniki uzyskane przez te produkty również nie napawają optymizmem, w pierwszych miesiącach roku było nieco lepiej, choć także niezbyt zadowalająco.


czytaj całość »

Ponad 6,5 mln kart zbliżeniowych w Polsce według Open Finance

22.08.2011

Według szacunków firmy doradztwa finansowego Open Finance, liczba wydanych w Polsce kart zbliżeniowych przekroczyła już 6,5 miliona egzemplarzy, z czego, co ciekawe, aż dziewięćdziesiąt procent przypada na zaledwie pięć banków, najbardziej pod tym względem, aktywnych.


czytaj całość »

Lokata Optymalna w Open Finance

25.05.2011

Open Finance oferuje atrakcyjną lokatę oszczędnościową z dzienną kapitalizacją odsetek, którą można założyć za pośrednictwem oddziału internetowego firmy – to Lokata Optymalna, gwarantująca maksymalizację zysku – zysk jest pewny i gwarantowany (przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny), do tego – zmaksymalizowany, dzięki temu, że nie trzeba od niego odprowadzać podatku Belki.


czytaj całość »

„Masters” ubezpieczenie i fundusz w ofercie Open Finance

06.05.2011

Internetowy oddział Open Finance oferuje możliwość zakupu wielu produktów finansowych – lokat, funduszy, produktów strukturyzowanych, a niedawno do katalogu dostępnych produktów dodano ubezpieczenia, jednym z nich jest grupowe ubezpieczenie na życie i dożycie z Ubezpieczeniowym Funduszem Kapitałowym – „Masters”. Produkt łączy w sobie dwa elementy: ubezpieczeniowy oraz kapitałowy, dzięki temu pozwala osiągać bezpieczne zyski.


czytaj całość »
<<< nowsze             starsze >>>
(c) 2021 dukacik.pl - Wszelkie prawa zastrzeżoneSerwisy finansowe: kredyty, lokaty, konta bankowe, karty kredytowe, fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia