kredyty, lokaty karty oferują banki i doradcy finansowi
Najczęściej czytane:

kredyt mieszkaniowy | OPEN FINANCE | pożyczki społecznościowe ING bank Śląski | KREDYTY KONSOLIDACYJNE | Kredyt Gotówkowy | LOKATY | pożyczki chwilówki


Coraz mniej nowych kredytów hipotecznych

30.05.2012

Banki udzielają coraz mniej kredytów hipotecznych, w tym przede wszystkim walutowych, można powiedzieć, że liczba kredytów w walutach innych niż polska, jest obecnie „śladowa”. Wskazują na to statystyki – aż o 12,4 proc. spadła w pierwszym kwartale 2012 roku liczba udzielonych, nowych kredytów hipotecznych, jeszcze większy spadek odnotowano w przypadku kredytów walutowych – odsetek udzielonych kredytów zmniejszył się o ponad 27 procent.


czytaj całość »

Inwestycje szyte na miarę coraz popularniejsze wśród najbogatszych Polaków

12.03.2012

Produkty bankowe „szyte na miarę”? Takie określenie przyjęło się już jakiś czas temu, a teraz staje się coraz bardziej popularne, przynajmniej wśród tych, do których adresowane są takie właśnie produkty – szyte na miarę.


czytaj całość »

Gold Tracker, nowy produkt ubezpieczeniowo-inwestycyjny w ofercie TUnŻ Europa i Open Finance

16.01.2012

Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Europa przy współpracy z Open Finance oraz Noble Funds Towarzystwem Funduszy Inwestycyjnych stworzyło nowy produkt łączący w sobie ubezpieczenie i inwestycję – Gold Tracker.


czytaj całość »

Rekordowa popularność programu Rodzina na Swoim w 2011 roku

10.01.2012

Rządowy program dopłat do kredytów mieszkaniowych realizowany pod hasłem „Rodzina na Swoim” niedługo już zakończy się – mimo, że w połowie 2011 roku doszło do znacznych zmian w ustawie wprowadzającej program, cieszył się on niesłabnącą, wręcz przeciwnie – stale rosnącą popularnością.


czytaj całość »

Rynek kredytów hipotecznych w 2012 roku według Open Finance

30.12.2011

Rok 2012 już za kilka dni – tym razem wejście w nowy rok będzie – przynajmniej jeśli chodzi o rynek bankowy – dość mocne, a to za sprawą Rekomendacji S, która właśnie weszła w życie. Rekomendacja wydana przez Komisję Nadzoru Finansowego wpłynie zdecydowanie na rynek kredytów, w tym również kredytów hipotecznych.


czytaj całość »
      starsze >>>
(c) 2022 dukacik.pl - Wszelkie prawa zastrzeżoneSerwisy finansowe: kredyty, lokaty, konta bankowe, karty kredytowe, fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia