kredyty, lokaty karty oferują banki i doradcy finansowi
Najczęściej czytane:

kredyt mieszkaniowy | OPEN FINANCE | pożyczki społecznościowe ING bank Śląski | KREDYTY KONSOLIDACYJNE | Kredyt Gotówkowy | LOKATY | pożyczki chwilówki

Jak się nie dać pętli kredytowej radzi Expander

20.03.2012

W obliczu zmian przepisów, które determinują politykę kredytową banków, można się spodziewać, że bardzo niebezpieczne dla finansów gospodarstw domowych, a w skali makro – również dla finansów kraju, zjawisko tzw. spirali zadłużenia albo pętli kredytowej będzie występować w Polsce coraz rzadziej, niemniej, żadne przepisy nie spowodują całkowitego wyeliminowania tego niebezpiecznego zjawiska – liczy się przede wszystkim zdrowy rozsądek osoby zaciągającej kredyty i pożyczki.


czytaj całość »

Inwestycje szyte na miarę coraz popularniejsze wśród najbogatszych Polaków

12.03.2012

Produkty bankowe „szyte na miarę”? Takie określenie przyjęło się już jakiś czas temu, a teraz staje się coraz bardziej popularne, przynajmniej wśród tych, do których adresowane są takie właśnie produkty – szyte na miarę.


czytaj całość »

Porównywanie kredytów krótkoterminowych wg Expander

06.02.2012

Mamy zamiar zaciągnąć kredyt gotówkowy – krótkoterminowy, czy też tego rodzaju pożyczkę? Na co należy zwrócić uwagę porównując oferty proponowane przez banki? W pierwszej kolejności potencjalny kredytobiorca analizuje wysokość oprocentowania, jak się okazuje, szczególnie w przypadku krótkoterminowych kredytów, czy pożyczek – może to być zgubny trop.


czytaj całość »

Gold Tracker, nowy produkt ubezpieczeniowo-inwestycyjny w ofercie TUnŻ Europa i Open Finance

16.01.2012

Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Europa przy współpracy z Open Finance oraz Noble Funds Towarzystwem Funduszy Inwestycyjnych stworzyło nowy produkt łączący w sobie ubezpieczenie i inwestycję – Gold Tracker.


czytaj całość »

Rekordowa popularność programu Rodzina na Swoim w 2011 roku

10.01.2012

Rządowy program dopłat do kredytów mieszkaniowych realizowany pod hasłem „Rodzina na Swoim” niedługo już zakończy się – mimo, że w połowie 2011 roku doszło do znacznych zmian w ustawie wprowadzającej program, cieszył się on niesłabnącą, wręcz przeciwnie – stale rosnącą popularnością.


czytaj całość »
<<< nowsze             starsze >>>(c) 2019 dukacik.pl - Wszelkie prawa zastrzeżoneSerwisy finansowe: kredyty, lokaty, konta bankowe, karty kredytowe, fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia