kredyty, lokaty karty oferują banki i doradcy finansowi
Najczęściej czytane:

kredyt mieszkaniowy | OPEN FINANCE | pożyczki społecznościowe ING bank Śląski | KREDYTY KONSOLIDACYJNE | Kredyt Gotówkowy | LOKATY | pożyczki chwilówki

„Spokojna Przystań” – nowa struktura w ofercie Expandera

04.03.2013
Expander zaprasza do „Spokojnej Przystani”, która zapewni bezpieczny i efektywny zysk. „Spokojna Przystań” to nowy produkt strukturyzowany oferowany przez jedną z największych firm doradztwa finansowego w Polsce.

czytaj całość »

Szybsze przelewy bankowe już od miesiąca

05.12.2012
Mija miesiąc od wprowadzenia nowych przepisów regulujących zasady dotyczące szybkości przesyłania przelewów bankowych – dzięki nim czas realizacji przelewu skrócił się – obecnie przelewy trafiają do odbiorców tego samego dnia roboczego, w którym zostały wysłane.

czytaj całość »

Karty kredytowe z funkcją Moneyback – analiza rynkowa Expandera

29.11.2012
Zbliża się gorączka świątecznych zakupów – w tym roku bardziej niż w latach ubiegłych będziemy liczyć się z kosztami – tak wynika z przeprowadzanych badań społecznych. Święta, według tradycji, muszą jednak być bogate, a to nieodzownie łączy się ze zwiększonymi wydatkami. Czy to oznacza konieczność zadłużania się? Niekoniecznie – warto jednak pomyśleć o możliwościach redukcji wydatków, a nie oznacza to jedynie kupowania tańszych towarów.

czytaj całość »

„Droga do marzeń” – nowy produkt oszczędnościowy w ofercie Expandera

19.10.2012
„Droga do marzeń” to jeden z dwóch nowych produktów wprowadzonych ostatnio do oferty przez jedną z największych firm doradztwa finansowego w Polsce – Expander. Doradca wraz z partnerem – Open Life Towarzystwem Ubezpieczeń na Życie oferują zarówno produkty ubezpieczeniowo-inwestycyjne, jak i ochronne.


czytaj całość »

Produkty ING Życie w ofercie Expandera

24.07.2012
Oferta Expandera została ostatnio wzmocniona o nowe produkty - tym razem w oddziałach Expandera na terenie całego kraju można będzie nabyć dwa produkty oferowane przez ING Życie. Są to produkty inwestycyjne i ubezpieczeniowe: ING Życie „BEST INVEST” oraz „Ochrona+”.


czytaj całość »
      starsze >>>(c) 2022 dukacik.pl - Wszelkie prawa zastrzeżoneSerwisy finansowe: kredyty, lokaty, konta bankowe, karty kredytowe, fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia