kredyty, lokaty karty oferują banki i doradcy finansowi
Najczęściej czytane:

kredyt mieszkaniowy | OPEN FINANCE | pożyczki społecznościowe ING bank Śląski | KREDYTY KONSOLIDACYJNE | Kredyt Gotówkowy | LOKATY | pożyczki chwilówki

Lokata strukturyzowana „Mistrzowie Parkietu” w ofercie banków Grupy BRE

05.02.2013
Banki Grupy BRE – mBank i MultiBank – oferują nową lokatę z serii popularnych lokat strukturyzowanych – nowy produkt to „Mistrzowie Parkietu”. Aktywem bazowym lokaty jest kontrakt terminowy na WIG20. Potencjalny zysk z lokaty to nawet 9,5 proc. w skali roku.

czytaj całość »

Certyfikaty strukturyzowane Bonus w Deutsche Banku

03.12.2012
Deutsche Bank oferuje po raz kolejny certyfikaty strukturyzowane Bonus. Cieszące się dużą popularnością certyfikaty – w najnowszej edycji – oferowane będą do 29 listopada 2012 r. Są to certyfikaty (podobnie jak ich poprzednie edycje) emitowane przez Deutsche Bank AG w Londynie.


czytaj całość »

WiborProfit II – nowa subskrypcja produktu strukturyzowanego w BNP Paribas

15.11.2012
BNP Paribas  oferuje nowy produkt strukturyzowany – WiborProfit II. Zapisy można składać we wszystkich placówkach banku na terenie całego kraju do 30 listopada 2012 roku. Produkt oferowany jest w formie grupowego ubezpieczenia na życie i dożycie. Okres inwestycji i ubezpieczenia to dwa lata.


czytaj całość »

II subskrypcja produktu strukturyzowanego Światowi Giganci w Banku Pocztowym

12.10.2012
Bank Pocztowy od 1 października 2012 roku rozpoczął subskrypcję drugiej edycji produktu strukturyzowanego Światowi Giganci. Oferta została wzbogacona o lokatę z gwarantowanym, wysokim oprocentowaniem (trzymiesięczna Lokata Gigant).

czytaj całość »

Silny Kwartet – kolejna edycja produktu strukturyzowanego w ofercie Nordea TUnŻ

08.10.2012
Nordea Polska Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie po raz kolejny wprowadziło do sprzedaży produkt strukturyzowany z gwarancją kapitału – Silny Kwartet II. Produkty strukturyzowane, nieodmiennie, od wielu lat cieszą się dużym zainteresowaniem klientów, którzy cenią sobie możliwość bezpiecznego inwestowania.


czytaj całość »
      starsze >>>(c) 2021 dukacik.pl - Wszelkie prawa zastrzeżoneSerwisy finansowe: kredyty, lokaty, konta bankowe, karty kredytowe, fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia