kredyty, lokaty karty oferują banki i doradcy finansowi
Najczęściej czytane:

kredyt mieszkaniowy | OPEN FINANCE | pożyczki społecznościowe ING bank Śląski | KREDYTY KONSOLIDACYJNE | Kredyt Gotówkowy | LOKATY | pożyczki chwilówki

Konto Codzienny Sukces w promocji Polbanku EFG

20.12.2011

Polbank EFG oferuje atrakcyjny produkt oszczędnościowy – Konto Codzienny Sukces – w ramach promocji. Zgodnie z nazwą – konto pozwala codziennie zwiększać zysk. Do 15 stycznia 2012 roku bank oferuje wyższą od standardowej stawkę oprocentowania – można zyskać aż 5,53 proc. w skali roku, a ponieważ oprocentowanie naliczane jest w trybie dziennej kapitalizacji, rzeczywiste oprocentowanie jest jeszcze wyższe (zysk nieopodatkowany podatkiem Belki) i wynosi faktycznie 7 proc. w skali roku.


czytaj całość »

Konto Oszczędnościowe w Banku Millennium daje aż 7 % w skali roku!

12.11.2011

Konto Oszczędnościowe w Banku Millenium należy zaliczyć do najbardziej konkurencyjnych i atrakcyjnych produktów oszczędnościowych oferowanych obecnie na rynku bankowym. Za pośrednictwem konta można zarobić 7 proc. w skali roku, to zdecydowanie więcej niż w przypadku większości lokat terminowych.  Oferta ma charakter promocyjny – 7 proc. dotyczy każdej kwoty do 100 000 złotych.


czytaj całość »

Konto Więcej oszczędnościowe w BNP Paribas

30.05.2011

Konta oszczędnościowe cieszą się niezmiennie dużym zainteresowaniem klientów banków. Produkty tego rodzaju pozwalają oszczędzać efektywnie i elastycznie, co oznacza, że posiadacz konta może zarówno wpłacać, jak i wypłacać pieniądze z konta, w tym drugim przypadku – nie tracąc dotychczas wypracowanych odsetek. To jeden z głównych atutów konta oszczędnościowego – tradycyjne lokaty bankowe nie dają takich możliwości – podjęcie środków zdeponowanych na lokacie przed zakończeniem umowy powoduje utracenie odsetek.


czytaj całość »

Systematycznie Oszczędzające Konto w ING Banku Śląskim

22.04.2011

ING Bank Śląski wprowadził do swojej oferty nowy produkt oszczędnościowy – to Systematycznie Oszczędzające Konto, w ramach którego można zyskać nie tylko na standardowym oprocentowaniu, ale również na odsetkach bonusowych – bonusy takie przyznawane będą tym klientom, którzy wpłat na konto będą dokonywać systematycznie. W ten sposób bank zamierza nagradzać klientów, którzy chcą oszczędzać systematycznie powiększając swój kapitał.


czytaj całość »

Superkonto Oszczędne – nowość w ofercie depozytowej PKO BP S.A.

04.04.2011

Największy polski bank detaliczny – PKO Bank Polski S.A. wprowadził w marcu istotne zmiany w zakresie oferty depozytowej – w jej ramach zaproponował wiele nowych rachunków dla klientów indywidualnych, jedną z nowości jest Superkonto Oszczędne, produkt depozytowy adresowany do klientów pełnoletnich, gwarantujący możliwość darmowego korzystania z wielu funkcji zupełnie za darmo – posiadacze rachunku nie zapłacą między innymi za wypłaty wszystkich bankomatów w całym kraju, nie zapłacą również nic za możliwość korzystania z systemu bankowości internetowej – iPKO.


czytaj całość »
<<< nowsze             starsze >>>(c) 2019 dukacik.pl - Wszelkie prawa zastrzeżoneSerwisy finansowe: kredyty, lokaty, konta bankowe, karty kredytowe, fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia