kredyty, lokaty karty oferują banki i doradcy finansowi
Najczęściej czytane:

kredyt mieszkaniowy | OPEN FINANCE | pożyczki społecznościowe ING bank Śląski | KREDYTY KONSOLIDACYJNE | Kredyt Gotówkowy | LOKATY | pożyczki chwilówki

Konto Oszczędnościowe w Banku Millennium z promocyjnym oprocentowaniem

09.10.2012
Bank Millennium zachęca do wygodnego, bezpiecznego i efektywnego pomnażania oszczędności – za pośrednictwem Konta Oszczędnościowego. Aktualnie bank oferuje konto z atrakcyjnym, promocyjnym oprocentowaniem. W czasie trwania promocji Bank Millennium gwarantuje wysokie oprocentowanie środków w wysokości do 25 000 złotych. W ciągu trzech najbliższych miesięcy oprocentowanie wyniesie 6,5 proc. w skali roku.


czytaj całość »

Najlepsze konta oszczędnościowe wg rankingu Open Finance

05.09.2012
Konta oszczędnościowe są wybierane przez wielu klientów banków jako alternatywa dla lokat terminowych – w różnych okresach oprocentowanie kont oszczędnościowych jest mniej lub bardziej atrakcyjne. Oprocentowanie lokat i kont oszczędnościowych bywa podobne, obecnie jednak w przypadku kont oszczędnościowych oprocentowanie proponowane przez banki jest zazwyczaj niższe niż w ramach lokat.


czytaj całość »

IKE jako konto oszczędnościowe w Idea Banku

05.03.2012

Idea Bank zachęca do wieloletniego, efektywnego oszczędzania, dzięki czemu można zebrać odpowiednio wysoki kapitał na przyszłą, dodatkową emeryturę. W ofercie banku znalazł się nowy produkt długookresowy – to nowe konto oszczędnościowe „Tax Free” – w takiej formie prowadzone jest Indywidualne Konto Emerytalne.


czytaj całość »

Efektywne oszczędzanie z Kontem Sezam Oszczędzam Plus w Banku BPH

06.02.2012

Bank Przemysłowo-Handlowy oferuje atrakcyjny produkt oszczędnościowy, za pośrednictwem którego można jednocześnie elastycznie i efektywnie pomnażać swoje oszczędności. Konto Sezam Oszczędzam Plus charakteryzuje się wysokim oprocentowaniem – na poziomie 4 proc. w skali roku. Oprocentowanie jest zmienne.


czytaj całość »

Konto Więcej Oszczędnościowe w BNP Paribas – sposób na efektywne oszczędzanie

12.01.2012

BNP Paribas Polska zaprasza do efektywnego i elastycznego oszczędzania – za pośrednictwem Konta Więcej Oszczędnościowego – produktu cieszącego się dużym zainteresowaniem klientów ze względu na jego atuty. Teraz Konto Więcej Oszczędnościowe na jeszcze lepszych niż w ofercie standardowej warunkach – z promocyjnym, wyższym oprocentowaniem.


czytaj całość »
      starsze >>>(c) 2021 dukacik.pl - Wszelkie prawa zastrzeżoneSerwisy finansowe: kredyty, lokaty, konta bankowe, karty kredytowe, fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia