kredyty, lokaty karty oferują banki i doradcy finansowi
Najczęściej czytane:

kredyt mieszkaniowy | OPEN FINANCE | pożyczki społecznościowe ING bank Śląski | KREDYTY KONSOLIDACYJNE | Kredyt Gotówkowy | LOKATY | pożyczki chwilówki

Stawki OC indywidualnie dopasowane do każdego kierowcy

23.07.2012
Stawki ubezpieczenia komunikacyjnego OC dostosowane do indywidualnego kierowcy? Do tej pory takich rozwiązań na polskim rynku ubezpieczeniowym nie stosowano często, z tego co można wywnioskować, dokonując analizy wypowiedzi przedstawicieli niektórych towarzystw, takie rozwiązanie ma być stosowane na szerszą skalę i to już w niedalekiej przyszłości.

W ten sposób ubezpieczyciele chcą się zabezpieczyć przed koniecznością wypłacania wysokich odszkodowań. Weryfikacja kierowcy, pozwalałaby na indywidualne dopasowanie wysokości składki.


czytaj całość »

W Proama już ponad 50 tysięcy sprzedanych polis komunikacyjnych

21.05.2012

Proama to najnowszy ubezpieczyciel na polskim rynku – w ciągu zaledwie czterech miesięcy od początku działalności towarzystwo sprzedało już ponad pięćdziesiąt tysięcy ubezpieczeń komunikacyjnych, co oznacza, że średnio co minutę sprzedawana była kolejna polisa.


czytaj całość »

Nowy system E-szkoda w PZU

13.12.2011

Największy na polskim rynku ubezpieczyciel, PZU, wprowadził nowość – to zdalny system E-szkoda – zapewniający likwidację szkody za pośrednictwem internetu. Od teraz każdy poszkodowany ma możliwość uzyskania szybkiego i wygodnego kontaktu w sprawie szkody przez 24 godziny na dobę i siedem dni w tygodniu. Kontakt, dzięki systemowi, odbywa się w formule online.


czytaj całość »

Promocja płatności kartą kredytową w Liberty Direct

20.06.2011

Liberty Direct, jedna z czołowych firm działających na polskim rynku ubezpieczeń oferowanych drogą zdalną – za pośrednictwem serwisu internetowego i telefonicznego – zaprasza do skorzystania z najnowszej promocji ubezpieczeń komunikacyjnych OC i AC. W ramach kampanii promocyjnej i reklamowej, która rozpoczęła się w czerwcu – premiowane będą jednorazowe płatności wykonane kartą kredytową – klient, który zdecyduje się na taką płatność może liczyć na zniżkę w wysokości pięciu procent ceny polisy, którą wybiera.


czytaj całość »

Nowa oferta PZU dla młodych kierowców

09.06.2011

Największy ubezpieczyciel na polskim rynku, PZU, oferuje nowy produkt dla klientów indywidualnych – tym razem adresowany jest do młodych kierowców. Oferta promowana jest pod hasłem „Kiedy młodość uskrzydla, koszty uziemiają – umów się z agentem bez babci”. Hasło może przyciągać uwagę i ma takie właśnie zadanie – zainteresować kierowców, którzy nie ukończyli jeszcze 26 roku życia, ale mogą już pochwalić się bezszkodową jazdą i wypracowanymi samodzielnie zniżkami za bezszkodowość.


czytaj całość »
<<< nowsze             starsze >>>(c) 2019 dukacik.pl - Wszelkie prawa zastrzeżoneSerwisy finansowe: kredyty, lokaty, konta bankowe, karty kredytowe, fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia