kredyty, lokaty karty oferują banki i doradcy finansowi
Najczęściej czytane:

kredyt mieszkaniowy | OPEN FINANCE | pożyczki społecznościowe ING bank Śląski | KREDYTY KONSOLIDACYJNE | Kredyt Gotówkowy | LOKATY | pożyczki chwilówki

Spersonalizowane OC

10.09.2015
Właściciel samochodu ma obowiązek posiadania ubezpieczenia komunikacyjnego odpowiedzialności cywilnej (OC). Stanowi ono zabezpieczenie finansowe, gdy spowoduje się wypadek lub kolizję. Niestety, na tym nasza wiedza często się kończy. A szkoda, bo warto wiedzieć, na co zwracać uwagę podczas kupowania ubezpieczenia.

czytaj całość »

Wyższe składki ubezpieczeniowe dla kobiet

04.12.2012
Nie będzie już spekulacji dotyczących stawek ubezpieczeń i ich wysokości związanych z płcią. Do tej pory kobiety płaciły mniej niż mężczyźni. Kryterium płci nie będzie już brane pod uwagę – w związku z tym kobiety zapłacą wyższe składki zarówno w przypadku ubezpieczenia na życie, jak i ubezpieczeń komunikacyjnych, w tym obowiązkowego ubezpieczenia OC.

czytaj całość »

Atrakcyjniejsze polisy przy zakupie samochodu?

12.11.2012
Sprzedaż nowych samochodów „kuleje”? W takich przypadkach, gdy na danym rynku widać umacniający się niekorzystny trend - kupujący mogą liczyć nie tylko na obniżkę cen, firmy często zamiast tego albo wraz z obniżaniem cen stosują inne praktyki - do głównego „zakupu” dodają atrakcyjne dodatki gratis, ewentualnie zapewniają lepsze warunki zakupu.


czytaj całość »

Ubezpieczenia direct coraz popularniejsze

08.10.2012
Pierwsze lata oferowania ubezpieczeń drogą zdalną – za pośrednictwem internetu, a także wcześniej funkcjonujących serwisów telefonicznych – nie do końca wskazywały na to, że w Polsce ta forma sprzedaży będzie się szybko rozwijać.

czytaj całość »

Internetowe zgłaszanie szkód komunikacyjnych w Allianz

28.08.2012
Allianz przygotował nową, atrakcyjną ofertę dla swoich klientów, posiadających aktywne polisy komunikacyjne - OC i AC. Począwszy od sierpnia 2012 roku można zgłaszać szkody komunikacyjne za pośrednictwem wygodnego w użyciu formularza internetowego dostępnego w serwisie internetowym ubezpieczyciela - Allianz.pl.

czytaj całość »
      starsze >>>(c) 2021 dukacik.pl - Wszelkie prawa zastrzeżoneSerwisy finansowe: kredyty, lokaty, konta bankowe, karty kredytowe, fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia