kredyty, lokaty karty oferują banki i doradcy finansowi


Wyższy limit wpłat na IKE w 2013 roku

22.10.2012
Indywidualne Konta Emerytalne, jako forma oszczędzania na przyszłą emeryturę w ramach trzeciego filara emerytalnego, nie cieszą się dużym zainteresowaniem klientów, powoli jednak nowych kont przybywa, dla tych osób, które mogą sobie na to pozwolić, konta mogą być nie do końca atrakcyjne ze względu na maksymalny limit wpłat rocznych.

Okazuje się, że w roku 2013 limit może być wyższy niż w roku 2012 – może wynieś c11 296 złotych, a to oznacza wzrost o niemal siedem procent w porównaniu z tym rokiem (o 717 zł więcej).


czytaj całość »

Małe zainteresowanie Pracowniczymi Programami Emerytalnymi

09.10.2012
Pracownicze Programy Emerytalne to jedna z form dodatkowego oszczędzania na emeryturę w ramach trzeciego filara emerytalnego. Programy zostały wprowadzone zaraz po reformie emerytalnej wraz z Indywidualnymi Kontami Emerytalnymi. Ostatnio katalog dodatkowych produktów emerytalnych rozszerzono o nowy produkt – Indywidualne Konta Zabezpieczenia Emerytalnego.


czytaj całość »

Emerytalne Konta Oszczędnościowe – nowy sposób na dodatkowe oszczędzanie?

01.10.2012
Polski system emerytalny jest niewydolny i jak można się spodziewać, w kolejnych latach nie będzie lepiej, właściwie wszystkie analizy eksperckie przekonują, że obecnie pracujący nie mogą się spodziewać niczego dobrego po zakończeniu aktywności zawodowej.

czytaj całość »

Konkurs „ Poleć IKE BPH TFI” – promocja oszczędzania na emeryturę

14.09.2012
BPH Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych promuje dodatkowe oszczędzanie na emeryturę – zachęca do udziału w konkursie „Poleć IKE BPH TFI”. Równolegle z akcją uruchomiono nową wersję edukacyjnego serwisu internetowego - prywatnaemerytura.pl.

czytaj całość »

III filar emerytalny rośnie w siłę

10.09.2012
Dodatkowe oszczędzanie wieloletnie w związku z emeryturą od lat nie cieszyło się w Polsce tak dużym zainteresowaniem, jak po wprowadzeniu reformy, mogli spodziewać się eksperci. Ostatnie niekorzystne, szczególnie dla młodszego pokolenia, zmiany, wprowadzone w systemie emerytalnym, spowodowały, że wielu Polaków nie ma zaufania do instytucji, których zadaniem powinno być wypracowanie odpowiedniego kapitału ze składek odprowadzanych obowiązkowo do systemu.

czytaj całość »
<<< nowsze             starsze >>>(c) 2019 dukacik.pl - Wszelkie prawa zastrzeżoneSerwisy finansowe: kredyty, lokaty, konta bankowe, karty kredytowe, fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia