kredyty, lokaty karty oferują banki i doradcy finansowi


Słaby system zachęt przyczyną braku zainteresowania oszczędzaniem w III filarze?

07.12.2012
Trzeci filar emerytalny nadal nie cieszy się uznaniem Polaków – wciąż niewiele osób oszczędza w ramach produktów dostępnych w dodatkowym filarze. Od tego roku oferta jest szersza – do wcześniejszych: Indywidualnych Kont Emerytalnych i Pracowniczych Programów Emerytalnych – dołączyły Indywidualne Konta Zabezpieczenia Emerytalnego. Czy oznacza to jednak również większą atrakcyjności trzeciego filara?

czytaj całość »

IKZE popularniejsze pod koniec roku?

05.12.2012
Indywidualne Konta Zabezpieczenia Emerytalnego to nowe produkty emerytalne, za pośrednictwem których można oszczędzać na dodatkową emeryturę w ramach trzeciego filara. Podobnie jak Indywidualne Konta Emerytalne, również IKZE nie cieszą się tak dużym zainteresowaniem, o jakim myśleli ich twórcy.

czytaj całość »

Promocyjne warunki przystąpienia do PKO IKE i PKO IKZE

19.11.2012
PKO Dobrowolny Fundusz Emerytalny wprowadził nowe, promocyjne warunki przystąpienia do PKO Indywidualnego Konta Emerytalnego i PKO Indywidualnego Konta Zabezpieczenia Emerytalnego. Specjalne, promocyjne warunki polegają na obniżeniu opłaty od składki dla osób, które w terminie do 31 grudnia 2012 roku zdecydują się przystąpić do jednego z funduszy i podpiszą umowę o prowadzenie PKO IKZE lub PKO IKE.

czytaj całość »

ING PTE na czele rankingu kont emerytalnych

06.11.2012
ING Powszechne Towarzystwo Emerytalne jest liderem rankingów dotyczących zarządzania środkami zgromadzonymi przez Polaków na ich kontach emerytalnych, ING PTE lideruje zarówno w zakresie wartości hipotetycznego stanu konta swoich klientów, jak i stóp zwrotu w najdłuższym horyzoncie czasowym.


czytaj całość »

Pakiet Emerytalny w PKO TFI

29.10.2012
PKO Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych proponuje swoim klientom nowy produkt – tym razem jest to Pakiet Emerytalny, w ramach którego można w okresie wieloletnim oszczędzać na przyszłą, dodatkową emeryturę. W pakiecie udostępniono produkty oferowane w ramach trzeciego filara emerytalnego.


czytaj całość »
      starsze >>>(c) 2021 dukacik.pl - Wszelkie prawa zastrzeżoneSerwisy finansowe: kredyty, lokaty, konta bankowe, karty kredytowe, fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia