kredyty, lokaty karty oferują banki i doradcy finansowi
Najczęściej czytane:

kredyt mieszkaniowy | OPEN FINANCE | pożyczki społecznościowe ING bank Śląski | KREDYTY KONSOLIDACYJNE | Kredyt Gotówkowy | LOKATY | pożyczki chwilówki

Kredyt refinansowy w Eurobanku

18.01.2012

Spłacasz kredyt hipoteczny w banku i nie do końca jesteś zadowolony ze współpracy z nim – dobrym rozwiązaniem w takim przypadku może się okazać przeniesienie kredytu do innego banku – rozwiązaniem ułatwiającym taką możliwość jest kredyt refinansowy.


czytaj całość »

Kredyt refinansowy w Citi Handlowym

05.12.2011

Refinansowanie kredytu hipotecznego może się okazać bardzo dobrym sposobem na poprawienie stanu budżetu domowego kredytobiorcy, dlatego refinansowanie cieszy się dużą popularnością – aktualnie atrakcyjną ofertę kredytu refinansowego przedstawia Bank Citi Handlowy.


czytaj całość »

Warto refinansować kredyt hipoteczny? Radzi Open Finance

12.11.2011

Refinansowanie kredytów jest praktyką dość często spotykaną na rynku bankowym, nic w tym dziwnego – może zmniejszyć koszty związane ze spłatą kredytu, szczególnie wieloletniego kredytu hipotecznego.

Na refinansowaniu można wiele zyskać – i jak przekonują eksperci największej firmy doradztwa finansowego w Polsce, Open Finance, właśnie teraz jest najlepszy czas na to, aby zdecydować się na refinansowanie. Pod koniec roku wiele banków zdecydowało się obniżyć i to znacznie marże kredytów  mieszkaniowych w złotych – aktualnie w wielu bankach stawki marży ustalono na rekordowo niskich poziomach.


czytaj całość »

Kredyty refinansowe Citi Handlowego w nowej odsłonie

28.07.2011

Citi Handlowy rozbudowuje i uatrakcyjnia swoją ofertę produktów hipotecznych, w jej ramach zaproponował odnowiony kredyt refinansowy. Od teraz minimalna marża dla kredytu tego rodzaju wynosi jeden procent, maksymalna marża to natomiast 1,3 proc. Kredyty refinansowe są udzielane przy zerowej prowizji, bank nie pobiera także opłat za wpis kredytu do księgi wieczystej, ani za wycenę nieruchomości. W związku z wprowadzeniem nowych zasad udzielania kredytów refinansowych – oferta Citi Handlowego jest obecnie jedną z najatrakcyjniejszych na polskim rynku bankowym.


czytaj całość »

Kredyt refinansowy w ofercie Expandera

20.12.2010

Expander, jedna z największych na polskim rynku usług finansowych firma doradcza, zapewnia dostęp do wielu różnych produktów, w tym także kredytowych. Jedną z propozycji tego rodzaju jest kredyt refinansowy. Dzięki kredytowi refinansowemu w Expanderze można obniżyć raty spłacanego kredytu hipotecznego – nawet o trzydzieści procent. Warto zainteresować się szczegółowymi warunkami refinansowania w Expanderze.


czytaj całość »
      starsze >>>(c) 2021 dukacik.pl - Wszelkie prawa zastrzeżoneSerwisy finansowe: kredyty, lokaty, konta bankowe, karty kredytowe, fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia