kredyty, lokaty karty oferują banki i doradcy finansowi
Najczęściej czytane:

kredyt mieszkaniowy | OPEN FINANCE | pożyczki społecznościowe ING bank Śląski | KREDYTY KONSOLIDACYJNE | Kredyt Gotówkowy | LOKATY | pożyczki chwilówki

Kokos.pl – zmiany w regulaminie

09.07.2012
Z dniem 21 czerwca 2012 roku weszły nowe zmiany w regulaminie społecznościowego serwisu finansowego Kokos.pl.

Od 21 czerwca obowiązuje między innymi nowa weryfikacja tożsamości – jest ona dobrowolna i polega na jednoczesnej weryfikacji dowodu osobistego i drugiego dokumentu potwierdzającego tożsamość. Koszt weryfikacji – 7 złotych.

czytaj całość »

Kolejne nowości i zmiany regulaminowe w KOKOS

23.04.2012

Kokos.pl – najpopularniejszy społecznościowy serwis pożyczkowy – wprowadza kolejne zmiany. Wejdą w życie w ramach najnowszej wersji regulaminu, która zacznie obowiązywać z dniem 23 kwietnia 2012 roku. Zmiany, tak jak wiele wcześniej wprowadzonych, wprowadzone zostaną zgodnie z życzeniem użytkowników i ich sugestiami, z którymi mogą się dzielić na specjalnym forum.


czytaj całość »

Zmiana regulaminu w Kokos.pl związanego z Allegro

17.04.2012

Kokos.pl - najpopularniejszy serwis społecznościowych pożyczek w internecie - wprowadził kolejną zmianę regulaminową - tym razem nowości podyktowane były zmianami w regulaminie WebAPI Allegro. Nowy regulamin Kokos.pl obowiązuje od 10 kwietnia 2012 roku i dotyczy bezpośrednio weryfikacji allegro - od tego dnia nie można już zamawiać dobrowolnej weryfikacji allegro.


czytaj całość »

Nowy Partner Naziemny Kokos.pl - BluePay S.A.

04.04.2012

Popularny finansowy serwis społecznościowy zapewniajmy efektywne inwestowanie i atrakcyjne pożyczki – Kokos.pl – rozwija od pewnego czasu również działalność naziemną – poza internetową. Pozyskuje kolejnych partnerów – ostatnim, co właśnie ogłoszono, jest firma BluePay S.A.


czytaj całość »

Pożyczki społecznościowe i działalność gospodarcza

15.03.2012

Serwisy społecznościowe w ostatnich latach podbiły internet – nie chodzi tu jedynie o najpopularniejsze, ogólne serwisy, takie jak Nasza Klasa w Polsce, czy największy światowy serwis tego rodzaju – Facebook. Dużą popularnością cieszą się również serwisy, które moglibyśmy nazwać „tematycznymi”.


czytaj całość »
<<< nowsze             starsze >>>

(c) 2021 dukacik.pl - Wszelkie prawa zastrzeżoneSerwisy finansowe: kredyty, lokaty, konta bankowe, karty kredytowe, fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia