kredyty, lokaty karty oferują banki i doradcy finansowi
Najczęściej czytane:

kredyt mieszkaniowy | OPEN FINANCE | pożyczki społecznościowe ING bank Śląski | KREDYTY KONSOLIDACYJNE | Kredyt Gotówkowy | LOKATY | pożyczki chwilówki

Nowy regulamin serwisu Kokos.pl

05.03.2013
Z dniem 14 lutego 2013 roku weszły zmiany w regulaminie społecznościowego serwisu finansowego Kokos.pl. Zmiany były konieczne w związku z realizacją pomysłów zgłoszonych przez użytkowników serwisu. Ze swoimi sugestiami na temat działalności serwisu i proponowanych przez Kokos.pl usług oraz obsługi można się dzielić w specjalnie przygotowanej sekcji Pomysły.kokos.pl.


czytaj całość »

Nowość w Kokos.pl – płatności za zamówienia środkami z pożyczki

13.12.2012
Popularny finansowy serwis społecznościowy – Kokos.pl – wprowadza kolejną nowość, dzięki której korzystanie z oferty serwisu będzie jeszcze bardziej efektywne. Od teraz użytkownicy mogą wykonywać płatności za zamówienia w sklepach środkami pochodzącymi z pożyczki zaciągniętej za pośrednictwem Kokos.pl.

czytaj całość »

Kolejne nowości na Kokos.pl

19.11.2012
Społecznościowy serwis finansowy Kokos.pl wprowadza kolejne zmiany, które mają na celu zwiększenie użyteczności i komfortu użytkowników. Zmiany weszły w życie z dniem 5 listopada 2012 roku – wraz ze zmianą całego regulaminu, na podstawie którego serwis prowadzi działalność i świadczy usługi na rzecz użytkowników.

czytaj całość »

Nowości w Kokos.pl

13.11.2012
Od 5 listopada 2012 roku wchodzi w życie nowy regulamin społecznościowego serwisu finansowego Kokos.pl. Od tego dnia również zaproponowane zostaną nowe funkcjonalności.

W najnowszej wersji udostępnione zostaną narzędzia służące do odzyskiwania wymaganych należności. Nowa funkcjonalność została wprowadzona po analizie oczekiwań zgłaszanych przez użytkowników Kokos.pl.

czytaj całość »

Szybsze przelewy na Kokos.pl

05.10.2012
Największy finansowy serwis społecznościowy w Polsce – Kokos.pl – wprowadza szybsze przelewy. Aktualnie serwis wprowadza nową ofertę w ramach promocji. Promocja jest aktualna do 31 grudnia 2012 roku.

W ramach oferty promocyjnej Kokos.pl umożliwia wykonanie pierwszej w miesiącu bezpłatnej wypłaty środków z Subkonta przez BlueCash.

czytaj całość »
      starsze >>>

(c) 2021 dukacik.pl - Wszelkie prawa zastrzeżoneSerwisy finansowe: kredyty, lokaty, konta bankowe, karty kredytowe, fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia