kredyty, lokaty karty oferują banki i doradcy finansowi
Najczęściej czytane:

kredyt mieszkaniowy | OPEN FINANCE | pożyczki społecznościowe ING bank Śląski | KREDYTY KONSOLIDACYJNE | Kredyt Gotówkowy | LOKATY | pożyczki chwilówki

Ubezpieczenie Scholar Polisy-Życie nagrodzone

27.12.2011

Ubezpieczenie Scholar oferowane przez Polisę-Życie okazało się jednym z najciekawszych produktów ubezpieczeniowych, które w 2011 roku zadebiutowały na polskim rynku ubezpieczeniowym.

Miesięcznik Home&Market przyznał ubezpieczycielowi Order Finansowy w kategorii Specjalny Produkt Finansowy 2011 za polisę Scholar, czyli ubezpieczenie dla dzieci i młodzieży - uniwersalne grupowe ubezpieczenie dzieci i młodzieży. Nagrodzone zostało również ubezpieczenie w wersji Scholar Super. Obie polisy mają charakter ubezpieczeń grupowych.


czytaj całość »

Nowe ubezpieczenie w ofercie TUnŻ Cardif Polska – Protektor

19.11.2011

Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Cardif Polska oferuje nowe ubezpieczenie – nazwa produktu to Protektor – polisę stworzono z myślą o szerokiej ochronie ubezpieczeniowej rodzin. Protektor oferowany jest w różnych wariantach – klienci mogą skorzystać z jednego z czterech pakietów ryzyk.czytaj całość »

Polisa Życie Plus w ofercie Concordii – jedną z najlepszych na rynku

28.07.2011

Polisa Życie Plus w ofercie Concordii została uznana za jeden z najlepszych produktów ubezpieczeniowych na rynku – polisa zyskała uznanie kapituły konkursu Najwyższa Jakość Quality International – za rok 2011 w kategorii „produkt”.

Najwyższa Jakość QI to ogólnopolski konkurs, którego celem jest promowanie i nagradzanie instytucji, samorządów, producentów i usługodawców, którzy wyróżniają się prowadzeniem klarownej polityki jakości w stosunku do swoich odbiorców (chodzi zarówno o oferowane produkty, jak i usługi oraz system zarządzania, które wyróżniają się szczególnie wysoką dbałością o zadowolenie odbiorcy).


czytaj całość »

Machina Zysków – nowe ubezpieczenie w ofercie PZU Życie

30.03.2011

PZU Życie zaprasza do skorzystania z nowej oferty, a w jej ramach ubezpieczenie Machina Zysków, produkt jest już znany klientom największego polskiego ubezpieczyciela, tym razem proponowany jest już podczas piętnastej subskrypcji. Machina Zysków jest jednym z produktów wchodzących w skład linii produktowej PZU Życie – Świat Zysków.


czytaj całość »

Nowe ubezpieczenie na życie w ofercie AEGON TUnŻ

29.03.2010

AEGON Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie wprowadziło do swojej oferty nowy i unikalny produkt – jest to polisa na życie AEGON Bezpieczni Bliscy i Ja. Jest to nowoczesne ubezpieczenie na życie –terminowe, ze zwrotem składki.


czytaj całość »
<<< nowsze             starsze >>>(c) 2019 dukacik.pl - Wszelkie prawa zastrzeżoneSerwisy finansowe: kredyty, lokaty, konta bankowe, karty kredytowe, fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia