kredyty, lokaty karty oferują banki i doradcy finansowi
Najczęściej czytane:

kredyt mieszkaniowy | OPEN FINANCE | pożyczki społecznościowe ING bank Śląski | KREDYTY KONSOLIDACYJNE | Kredyt Gotówkowy | LOKATY | pożyczki chwilówki

Ubezpieczenie na życie i dożycie Salsa 2012 w ofercie Warty

02.11.2012

Warta oferuje specjalne ubezpieczenie na życie i dożycie Salsa 2012 – oferta adresowana jest do konkretnej grupy klientów indywidualnych, którzy jednocześnie korzystają z produktów i usług Expandera, jednak z największych firm doradztwa i pośrednictwa finansowego na polskim rynku.

czytaj całość »

Inwestycja na 5+” w ING Życie i Alior Banku

13.09.2012
ING Życie i Alior Bank oferują wspólnie grupowe ubezpieczenie inwestycyjne „Inwestycja na 5+”. Oferta jest aktualna do 21 września 2012 roku – jest dostępna dla wszystkich klientów Alior Banku.

czytaj całość »

Grant - nowe ubezpieczenie na życie z UFK w ofercie HDI-Gerling Życie TU

20.06.2012

HDI-Gerling Życie TU poszerzyło ofertę o Grant - czyli indywidualne ubezpieczenie na życie z Ubezpieczeniowym Funduszem Kapitałowym. Grant to właściwie cały program inwestycyjny stworzony z myślą o klientach indywidualnych, którzy cenią sobie nie tylko możliwość pomnażania środków, ale również korzystania z ochrony ubezpieczeniowej.


czytaj całość »

Nordea Gwarant – Mocny Kwintet

27.03.2012

Nordea Polska Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie oferuje nowe ubezpieczenie – Nordea Gwarant – Mocny Kwintet. To kolejny już w ofercie ubezpieczyciela produkt strukturyzowany z gwarancją kapitału (o ile umowa nie zostanie rozwiązana przed czasem).


czytaj całość »

Dobre wyniki OpenLife za rok 2011

07.01.2012

Open Life Towarzystwo Ubezpieczeń Życie może być zadowolone z wyników, jakie udało się osiągnąć w 2011 roku – przypis składki brutto wyniesie, jak się wstępnie szacuje, około sześćset milionów złotych, a łączna sprzedaż produktów ubezpieczeniowych ukształtuje się na poziomie minimum trzech milionów złotych. Prawdopodobnie liczba ta zostanie przekroczona.


czytaj całość »
      starsze >>>(c) 2021 dukacik.pl - Wszelkie prawa zastrzeżoneSerwisy finansowe: kredyty, lokaty, konta bankowe, karty kredytowe, fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia