kredyty, lokaty karty oferują banki i doradcy finansowi
Najczęściej czytane:

kredyt mieszkaniowy | OPEN FINANCE | pożyczki społecznościowe ING bank Śląski | KREDYTY KONSOLIDACYJNE | Kredyt Gotówkowy | LOKATY | pożyczki chwilówki

Visa na Igrzyska – warto płacić kartą!

25.04.2012

Najnowsza kampania promocyjna Visa łączy się z największym wydarzeniem sportowym, które już za kilka miesięcy będzie miało miejsce w Londynie – już w tym roku Igrzyska Olimpijskie! Nie bez powodu twarzą kampanii został jeden z najlepszych sportowców naszych czasów, wybitny sprinter, Usain Bolt.


czytaj całość »

Wielki konkurs świąteczny w Sygma Banku

19.12.2011

Sygma Bank zaprasza do udziału w wielkim konkursie świątecznym – tę specjalną ofertę związaną ze zbliżającym się Bożym Narodzeniem przygotowano z myślą o klientach posiadających karty kredytowe wydane przez bank, którzy aktywnie z nich korzystają, dokonując płatności kartami kredytowymi Sygma Banku można jednocześnie dać sobie szansę na wygranie atrakcyjnych nagród konkursowych.


czytaj całość »

Karty kredytowe Banku Pocztowego w placówkach Poczty Polskiej

15.12.2011

Bank Pocztowy zwiększa dostępność do kart kredytowych – karty można nabyć nie tylko w oddziałach Pocztowego, ale również w placówkach Poczty Polskiej – ma to być jeden z najważniejszych kanałów dystrybucji kart kredytowych wydawanych przez Bank Pocztowy.


czytaj całość »

Atrakcyjniejsze warunki korzystania z karty World MasterCard w Alior Banku

11.11.2011

Klienci Alior Banku posiadający karty World MasterCard mogą od teraz korzystać z nowych, jeszcze bardziej atrakcyjnych warunków. Wprowadzono właśnie nowe zasady mnożenia punktów w ramach towarzyszącego karcie Programu MasterCard Rewards i tym samym – na możliwość ich wymiany na wyjątkowe nagrody.


czytaj całość »

PKO Bank Polski przedłuża promocję kart kredytowych

31.10.2011


Bank PKO BP przedłużył promocję kart kredytowych – do 30 listopada 2011 roku można nabyć jedną z oferowanych w ramach promocji kart: Srebrną albo Złotą Kartę Kredytową i otrzymać trzydziestozłotowy lub pięćdziesięciozłotowy bonus.


czytaj całość »
<<< nowsze             starsze >>>(c) 2019 dukacik.pl - Wszelkie prawa zastrzeżoneSerwisy finansowe: kredyty, lokaty, konta bankowe, karty kredytowe, fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia