kredyty, lokaty karty oferują banki i doradcy finansowi
Najczęściej czytane:

kredyt mieszkaniowy | OPEN FINANCE | pożyczki społecznościowe ING bank Śląski | KREDYTY KONSOLIDACYJNE | Kredyt Gotówkowy | LOKATY | pożyczki chwilówki

Nowy kredyt konsolidacyjny w Getin Banku

15.11.2011

Getin Bank oferuje nowy kredyt – tym razem to kredyt konsolidacyjny. Dzięki niemu można zrobić porządek w domowych finansach, a przy okazji uzyskać dodatkową gotówkę, która przed świętami na pewno się przyda.

Kredyt oferowany przez Getin Bank wyróżnia się swoją ceną – bank w związku ze zbliżającym się Bożym Narodzeniem – zdecydował o obniżeniu oprocentowania kredytu – o 1 punkt procentowy – po  przeniesieniu kredytu z innego banku, w ramach konsolidacji można również uzyskać dodatkową kwotę.czytaj całość »

Pilna Pożyczka – konsolidacja w Banku Millennium

02.08.2011

Bank Millennium zaprasza wszystkich klientów zainteresowanych uzyskaniem lepszych warunków spłaty kredytów/pożyczek do skorzystania z oferty Pilnej Pożyczki-konsolidacja. W jej ramach można uzyskać lepsze warunki już zaciągniętych w innym banku/bankach kredytów, czy też pożyczek i dodatkową kwotę do wykorzystania na różne cele.


czytaj całość »

Nowa oferta kredytów konsolidacyjnych w Kredyt Banku

09.05.2011

Kredyt Bank oferuje klientom, którzy spłacają kredyty w innych bankach nowe rozwiązania konsolidacyjne. Oferta dotyczy zarówno kredytów hipotecznych, jak również kredytów i pożyczek – decydując się na skorzystanie z propozycji Kredyt Banku klienci mogą oszczędzić. Kredyt Bank oferuje klientom spłacającym kredyt mieszkaniowy w innym banku kredyt w wysokości nawet do 100 proc. wartości nieruchomości. Kredyt można uzyskać bez prowizji, dzięki czemu zyskuje na atrakcyjności – jest tańszy.


czytaj całość »

Opłacalna konsolidacja kredytów w Nordea Banku Polska

24.01.2011

Kredyty konsolidacyjne od wielu lat cieszą się dużym zainteresowaniem klientów banków  – ta forma kredytowania sprawdza się, jeśli dany kredytobiorca posiada już wcześniejsze zobowiązania kredytowe, czy też pożyczkowe – konsolidacja pozwala nie tylko uporządkować swoje finanse, dzięki temu, że nie ma konieczności płacenia kilku rat kredytowych, ale jednocześnie daje szansę na oszczędności – jedna, skonsolidowana rata kredytowa jest niższa niż suma wszystkich spłacanych rat.


czytaj całość »

Kredyt konsolidacyjny w Alior Banku

27.12.2010

Alior Bank wśród różnych produktów kredytowych oferuje między innymi kredyt konsolidacyjny . Kredyt przyznawany jest w kwocie do 150 000 złotych – bez żadnych zabezpieczeń, a także bez poręczycieli. Kredytowi towarzyszy atrakcyjny pakiet ubezpieczeniowy. Wniosek można złożyć w każdym oddziale banku na terenie całego kraju, jak również za pośrednictwem serwisu internetowego banku.


czytaj całość »
<<< nowsze             starsze >>>


(c) 2021 dukacik.pl - Wszelkie prawa zastrzeżoneSerwisy finansowe: kredyty, lokaty, konta bankowe, karty kredytowe, fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia