kredyty, lokaty karty oferują banki i doradcy finansowi
Najczęściej czytane:

kredyt mieszkaniowy | OPEN FINANCE | pożyczki społecznościowe ING bank Śląski | KREDYTY KONSOLIDACYJNE | Kredyt Gotówkowy | LOKATY | pożyczki chwilówki

Kredyt gotówkowy i konsolidacyjny w Meritum Banku

03.09.2012
Meritum Bank oferuje atrakcyjny, nisko oprocentowany kredyt gotówkowy, w zależności od potrzeb każdy klient może się starać o przyznanie kredytu gotówkowego o charakterze konsolidacyjnym. Kredyt przyznawany jest na sfinansowanie dowolnego celu. W przypadku kredytu konsolidacyjnego można sfinansować inne zobowiązania wobec banków – pożyczki i kredyty.

czytaj całość »

Pożyczka konsolidacyjna w Citi Handlowym

14.03.2012

Bank Citi Handlowy oferuje różnego rodzaju pożyczki dla klientów indywidualnych, jedną z nich jest pożyczka konsolidacyjna, dzięki której można połączyć zobowiązanie, jakie klient ma wobec innych banków (pożyczki, kredyty). Za pośrednictwem pożyczki konsolidacyjnej w Banku Citi Handlowym można skonsolidować między innymi: kredyt konsumpcyjny, linię kredytową, czy też kredyt ratalny.


czytaj całość »

Kredyt konsolidacyjny w Banku Pocztowym

16.02.2012

Bank Pocztowy oferuje różnego rodzaju kredyty, w  tym również kredyty gotówkowe – jednym z nich jest cieszący się dużą popularnością wśród klientów indywidualnych kredyt z funkcją konsolidacyjną. W ostatnim, styczniowym rankingu eksperckim Totalmoney– oferta Banku Pocztowego okazała się jedną z najlepszych aktualnie dostępnych na rynku – kredyt konsolidacyjny znalazł się na drugim miejscu.


czytaj całość »

Pilna Pożyczka konsolidacyjna w Banku Millennium

24.01.2012

Bank Millennium zaprasza klientów indywidualnych zainteresowanych możliwością efektywnego skonsolidowania pożyczek i kredytów do skorzystania z oferty Pilnej Pożyczki-konsolidacja.

To jeden z produktów kredytowych cieszących się największym zainteresowaniem klientów banku. Zapewnia nie tylko lepszą organizację domowego budżetu, ale również niższe koszty spłaty zaciągniętych zobowiązań finansowych.


czytaj całość »

Kredyt konsolidacyjny z małą ratą w Banku BPS

20.01.2012

Bank Polskiej Spółdzielczości oferuje nowy kredyt – tym razem jest to kredyt konsolidacyjny – z niską ratą, w której – zgodnie z hasłem promocyjnym – można „zmieścić swoje marzenia”.

Kredyt dostępny jest w ofercie banku od początku 2012 roku – adresowany jest do klientów indywidualnych, zarówno stałych, jak i nowych klientów Banku Polskiej Spółdzielczości.


czytaj całość »
      starsze >>>


(c) 2021 dukacik.pl - Wszelkie prawa zastrzeżoneSerwisy finansowe: kredyty, lokaty, konta bankowe, karty kredytowe, fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia