kredyty, lokaty karty oferują banki i doradcy finansowi
Najczęściej czytane:

kredyt mieszkaniowy | OPEN FINANCE | pożyczki społecznościowe ING bank Śląski | KREDYTY KONSOLIDACYJNE | Kredyt Gotówkowy | LOKATY | pożyczki chwilówki

Promocja pożyczki gotówkowej w Banku BGŻ

29.08.2012
Bank Gospodarki Żywnościowej oferuje popularną pożyczkę gotówkową w ramach atrakcyjnej promocji, pożyczka w okresie promocyjnym udzielana jest bez prowizji, oprocentowanie również jest niższe niż w ofercie standardowej i wynosi maksymalnie 13 proc. w skali roku.


czytaj całość »

Pożyczka Zabezpieczona bez papierowego odpisu z księgi wieczystej

10.08.2012
Mimo wielu zapowiedzi, nadal projekt zmian w ustawie o księgach wieczystych i hipotece jest tylko projektem - w związku z tym nie do końca wiadomo kiedy elektroniczne odpisy z księgi wieczystej nabiorą mocy dokumentu urzędowego, równej z odpisami w formie klasycznej, czyli papierowej.

czytaj całość »

Pilna Pożyczka w Banku Millenium dla kolejnej grupy zawodowej

16.07.2012
Pilna Pożyczka to jedna z najpopularniejszych pożyczek gotówkowych w ofercie Banku Millennium. Bank od czasu do czasu proponuje Pilną Pożyczkę w ramach specjalnych ofert adresując je do różnych grup zawodowych.

Tym razem na specjalnych warunkach Pilną Pożyczkę mogą otrzymać doktoranci, czyli osoby uzyskujące dochód w ramach stypendiów doktoranckich. Warunkiem jest uzyskiwanie stypendium w jedne spośród stu uczelni zaakceptowanych w Polsce.

czytaj całość »

Coraz mniej pożyczek gotówkowych – celowych? Banki zmieniają zasady promocji

09.05.2012

Rynek kredytów i pożyczek konsumpcyjnych przechodzi w ostatnich miesiącach duże zmiany, co przekłada się na zainteresowanie klientów tą kategorią produktową, ale również na politykę kredytową prowadzoną przez same banki.


czytaj całość »

Pożyczka Na Co Chcesz w ofercie Amber Gold

19.04.2012

Amber Gold kojarzy się głównie z interesującą ofertą produktów oszczędnościowych i inwestycyjnych, tymczasem w Amber Gold znajdziemy również produkty pożyczkowe. Zimą dużym zainteresowaniem klientów cieszyła się pożyczka gotówkowa - „Pożyczka Na zimę”. Teraz została zastąpiona nową propozycją, czyli „Pożyczką Na Co Chcesz”.


czytaj całość »
<<< nowsze             starsze >>>(c) 2021 dukacik.pl - Wszelkie prawa zastrzeżoneSerwisy finansowe: kredyty, lokaty, konta bankowe, karty kredytowe, fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia