kredyty, lokaty karty oferują banki i doradcy finansowi

Fundusze Idea TFI w ofercie HDI Gerling Życie i TUnŻ Warta

30.05.2012

HDI Gerling Życie oraz Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Warta to kolejni partnerzy Idea Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych, którzy będą dystrybuować zarządzane przez towarzystwo otwarte fundusze inwestycyjne.

Sieć partnerska, a tym samym, poszerza się o dwa, bardzo ważne podmioty, dzięki którym cały proces dystrybucji funduszy może się okazać zdecydowanie bardziej efektywny.


czytaj całość »

Lepsze wyniki sprzedaży funduszy inwestycyjnych w Pioneer Pekao TFI

15.05.2012

Czy można już mówić o trendzie? Być może trzy miesiące to jeszcze niewystarczający czas na to, aby stwierdzić, że zmiana jest trwała, niemniej faktem jest, że trzeci miesiąc z rzędu Pioneer Pekao Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych odnotowuje dobre wyniki sprzedaży jednostek funduszy inwestycyjnych.


czytaj całość »

IKZE Amplico Fundusze Inwestycyjne nowość w ofercie Amplico TFI

05.04.2012

Amplico Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych uruchomiło IKZE Amplico Fundusze Inwestycyjne, czyli nowy rodzaj produktów emerytalnych (Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego).

IKZE Amplico Fundusze Inwestycyjne można założyć zarówno w placówce Amplico, jak również za pośrednictwem dystrybutorów Xelion Doradcy Finansowi i OVB Allfinanz Polska.


czytaj całość »

Nowe UFK w Planach Inwestycyjnych AXA

02.04.2012

AXA oferuje nowe ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe – oferta jest aktualna od 19 marca 2012 roku – decyzja o włączeniu do oferty nowych produktów inwestycyjnych podjęta została po przeprowadzeniu analizy rynkowej i zapotrzebowania zgłaszanego przez klientów.

Dotychczas oferowane Plany Inwestycyjne zyskały na atrakcyjności po włączeniu nowych funduszy (UFK).


czytaj całość »

ING Obligacji – kontynuacja wzrostów

23.03.2012

Początek 2012 roku to dobry czas dla obligacji – zyskują dzięki temu również fundusze, których strategia inwestycyjna bazuje właśnie na obligacjach. Ten pozytywny scenariusz realizowany jest również w przypadku funduszu obligacyjnego zarządzanego przez ING Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych.


czytaj całość »
<<< nowsze             starsze >>>


(c) 2019 dukacik.pl - Wszelkie prawa zastrzeżoneSerwisy finansowe: kredyty, lokaty, konta bankowe, karty kredytowe, fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia