kredyty, lokaty karty oferują banki i doradcy finansowi

Nowa odsłowna Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych mBank

28.01.2014

Supermarket Funduszy Inwestycyjnych to pierwsza w Polsce platforma internetowa pozwalająca na bezprowizyjny zakup funduszy. Serwis właśnie zyskał nowe oblicze. Zmianie uległ m.in. wygląd platformy, dodane zostały także wykresy ułatwiające śledzenie oraz analizę inwestycji, a także nowa wyszukiwarka funduszy.

czytaj całość »

Porównywarka wyników funduszy inwestycyjnych oferowanych przez BGŻOptima

05.02.2013
Internetowy bank BGŻOptima oferuje różnego rodzaju rozwiązania finansowe – przede wszystkim produkty depozytowe i inwestycyjne. W ofercie banku znajdziemy najlepsze fundusze inwestycyjne na polskim rynku – to nie wszystko – każdy klient banku zamierzający zainwestować w fundusze, może przed podjęciem decyzji zweryfikować ich wyniki.

czytaj całość »

TFI PZU – znaczny skok w rankingu popularności

14.11.2012
Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych PZU w ostatnim roku wprowadziło wiele zmian, które zdecydowanie zwiększyły popularność oferty towarzystwa – efekty już widać. W ostatnim rankingu oceniającym popularność TFI spółka uplasowała się na wysokiej, trzeciej pozycji, co oznacza awans aż o dziewięć miejsc w porównaniu z rankingiem ubiegłorocznym.
Taki wynik dał towarzystwu znaczny wzrost wartości zarządzanych aktywów – w tym czasie oprócz aktywów (wzrosły dwukrotnie) o niemal siedemset procent wzrosła również sprzedaż za pośrednictwem kanałów zdalnych.

czytaj całość »

Fundusze PZU TFI w ofercie BRE Private Banking & Wealth Management

13.09.2012
BRE Private Banking & Wealth Management rozpoczyna współpracę z PZU Towarzystwem Funduszy Inwestycyjnych – od teraz klienci BRE będą mogli inwestować w jednostki funduszy zarządzanych przez PZU TFI.

czytaj całość »

Fundusze kapitałowe i parasolowe to dobry sposób na długoterminowe oszczędzanie

31.08.2012
Oszczędzanie długoterminowe nadal nie jest w Polsce zbyt popularne, co prawda, statystyki wskazują na to, że coraz więcej Polaków decyduje się na taką możliwość, a właściwie na długoterminowe planowanie finansowe, jednak nie oznacza to, że decyzje związane z długofalowym oszczędzaniem podejmowane są w sposób do końca racjonalny.


czytaj całość »
      starsze >>>


(c) 2021 dukacik.pl - Wszelkie prawa zastrzeżoneSerwisy finansowe: kredyty, lokaty, konta bankowe, karty kredytowe, fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia