kredyty, lokaty karty oferują banki i doradcy finansowi
Najczęściej czytane:

kredyt mieszkaniowy | OPEN FINANCE | pożyczki społecznościowe ING bank Śląski | KREDYTY KONSOLIDACYJNE | Kredyt Gotówkowy | LOKATY | pożyczki chwilówki

Nowe lokaty progresywne w ofercie Banku Pocztowego

15.01.2013
Bank Pocztowy wprowadził do swojej oferty nowe produkty oszczędnościowe - tym razem są to lokaty progresywne. To nie jedyna zmiana w katalogu produktów depozytowych - od nowego roku nie będzie już można oszczędzać za pośrednictwem lokat: pięciomiesięcznej i sześciomiesięcznej.


czytaj całość »

Zmiana oprocentowania lokat w BGŻOptima

07.01.2013
Internetowy bank - BGŻOPtima - zmienił oprocentowanie niektórych lokat. Nowe stawki obowiązują od 19 grudnia 2012 roku.

Oto niektóre z wprowadzonych właśnie zmian: oprocentowanie lokat standardowych - trzymiesięcznej, dwunastomiesięcznej i dwudziestoczteromiesięcznej - 5 proc. w skali roku, lokaty bezkarne trzymiesięczne - 6 proc. w skali roku, lokaty elastyczne sześciomiesięczne - 5 proc. (w tym ostatnim przypadku - zerwanie lokaty przed zakończeniem umowy nie oznacza utraty oprocentowania do tej pory wypracowanego, zostaje ono zmniejszone o pół procent do poziomu 4,5 proc. w skali roku), lokaty jednodniowe - 4 proc. w skali roku. Lokaty jednomiesięczne - 4,5 proc.

czytaj całość »

Nowa lokata sześciomiesięczna w Kredyt Banku

29.11.2012
Kredyt Bank oferuje od 19 listopada 2012 r. nowy produkt oszczędnościowy – tym razem oferta banku wzbogaciła się o nową lokatę – sześciomiesięczną lokatę strukturyzowaną w złotych. Potencjalny zysk z lokaty może wynieść nawet dziesięć procent w skali roku.

czytaj całość »

Lokata PLUS 10% w Idea Banku

06.11.2012
Lokata PLUS 10% to jeden z popularniejszych produktów oszczędnościowych w ofercie Idea Banku. Atutem lokaty jest przede wszystkim wysokie, wyróżniające ją na rynku, oprocentowanie – Idea Bank proponuje oprocentowanie aż o dziesięć procent wyższe w porównaniu do innych banków.


czytaj całość »

Nowa lokata roczna w Santander Consumer Banku

19.10.2012
Santander Consumer Bank oferuje nową lokatę – produkt przygotowano z myślą o klientach indywidualnych. W ramach nowej lokaty terminowej można oszczędzać w ciągu dwunastu miesięcy. Lokata jest adresowana do wszystkich zainteresowanych efektywnym i bezpiecznym pomnażaniem oszczędności, zarówno obecnych, jak i nowych klientów banku.

Lokata oferowana jest od 8 października 2012 roku. Lokatę na rynku wyróżnia szczególnie atrakcyjne, wysokie oprocentowanie – na poziomie 6,7 proc. w skali roku.


czytaj całość »
<<< nowsze             starsze >>>(c) 2021 dukacik.pl - Wszelkie prawa zastrzeżoneSerwisy finansowe: kredyty, lokaty, konta bankowe, karty kredytowe, fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia