kredyty, lokaty karty oferują banki i doradcy finansowi
Najczęściej czytane:

kredyt mieszkaniowy | OPEN FINANCE | pożyczki społecznościowe ING bank Śląski | KREDYTY KONSOLIDACYJNE | Kredyt Gotówkowy | LOKATY | pożyczki chwilówki

Lokata 4% na powitanie z SmartBank

23.09.2015
Nowy na polskim rynku Bank Smart ptóbuje przyciagać nowych klinetów atrakcyjnymi ofertami. Czy z ciepłym przyjęciem spotka się nowa oferta lokaty oprocentowanej na 4% w skali roku ? Procent niezły ale warunkiem jest założenie konta. Plusem jest, ze konto za 0 pln
czytaj całość »

Lokata 10% w Expander

31.08.2015
Nowa wysokooprocentowana lokata w firmie Expander. Jest to jednomiesięczna lokata bankowa, z gwarancją Bankowym Funduszem Gwarancyjnym, wraz z produktem strukturyzowanym, umożliwiająca zysk na poziomie 10% w skali roku. Minimalna łączna kwota inwestycji wynosi 10 000 zł.

czytaj całość »

Lokata Na Otwarcie w Noble Banku

05.03.2013
Noble Bank oferuje nową, atrakcyjną lokatę, z której mogą skorzystać nowi klienci banku – Lokata Na Otwarcie, bo o niej mowa, to atrakcyjny depozyt tradycyjny, z wysokim oprocentowaniem i pewnym zyskiem.

czytaj całość »

Direct+Internet Santander Consumer Banku – najlepszą dwuletnią lokatą na rynku

11.02.2013
Oferowane przez Santander Consumer Bank lokaty internetowe z linii produktowej Direct+ cieszą się dużym zainteresowaniem klientów – bank w ich ramach oferuje wyjątkowo atrakcyjne oprocentowanie.

W ramach lokat Direct+Internet można oszczędzać w różnych okresach czasu – lokata dwuletnia oferowana przez bank, uznana została w ostatnim rankingu portalu finansowego Bankier.pl najlepszą lokatą o 24-miesięcnzym horyzoncie czasowym na rynku. Santander oferuje w jej ramach oprocentowanie na poziomie5,65 proc. w skali roku.


czytaj całość »

Nowa Lokata 4x4 w Banku BGŻ

28.01.2013
Bank Gospodarki Żywnościowej oferuje nowy produkt oszczędnościowy – nowy rok zaczyna się z bardziej urozmaiconą ofertą depozytową – w jej ramach bank proponuje Lokatę 4x4 (standardową lokatę terminową).

Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych zainteresowanych wygodnym, szybkim, efektywnym i bezpiecznym pomnażaniem kapitału.

czytaj całość »
      starsze >>>(c) 2021 dukacik.pl - Wszelkie prawa zastrzeżoneSerwisy finansowe: kredyty, lokaty, konta bankowe, karty kredytowe, fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia