kredyty, lokaty karty oferują banki i doradcy finansowi
Najczęściej czytane:

kredyt mieszkaniowy | OPEN FINANCE | pożyczki społecznościowe ING bank Śląski | KREDYTY KONSOLIDACYJNE | Kredyt Gotówkowy | LOKATY | pożyczki chwilówki

Święta na kredyt. Bankier.pl ocenia oferty banków

17.12.2012
Zbliża się największa w roku gorączka zakupów - właściwie już trwa. Jak co roku, tak również teraz banki odnotowują rosnące wraz z każdym kolejnym dniem grudnia zainteresowanie ofertą kredytową.

czytaj całość »

Kredyt gotówkowy w promocyjnej ofercie Banku BNP Paribas

13.11.2012
Bank BNP Paribas oferuje kredyt gotówkowy w nowej promocji - w jej ramach można uzyskać kredyt na finansowanie dowolnego celu - w wyjątkowo niskiej cenie gwarantowanej dzięki obniżonemu oprocentowaniu.

W specjalnej ofercie BNP Paribas kredyt gotówkowy można otrzymać ze stałym oprocentowaniem na poziomie już od 9,9 proc. w skali roku.


czytaj całość »

Kredyt Spłatka w Getin Banku

02.11.2012
Getin Bank oferuje nowy kredyt – to kredyt Spłatka. Kredyt, według zapewnień banku, spłaca się szybko. Bank zapewnia elastyczne warunki spłaty kredytu, przyznawany jest na podstawie uproszczonej procedury.

czytaj całość »

Kredyt na preferencyjnych warunkach dla grup zawodowych w Credit Agricole Bank Polska

23.10.2012
Credit Agricole Bank Polska oferuje promocyjny kredyt gotówkowy – z jego szczególnych, korzystnych warunków mogą korzystać przedstawiciele określonych grup zawodowych. W porównaniu do oferty standardowej bank oferuje przede wszystkim ogólną niższą cenę kredytu.

czytaj całość »

Przemyślany kredyt gotówkowy w Meritum Banku

18.09.2012
W ostatnich miesiącach daje się zauważyć większą dynamikę banków w zakresie kształtowania i promowania oferty kredytów gotówkowych. Kredytów na atrakcyjnych warunkach przybywa zarówno przed wakacjami, jak i pod koniec lata i na początku jesieni. Tradycyjnie w tym okresie roku więcej klientów stara się o dodatkowe źródło finansowania zakupów związanych z nowym rokiem szkolnym i akademickim.

czytaj całość »
<<< nowsze             starsze >>>
(c) 2021 dukacik.pl - Wszelkie prawa zastrzeżoneSerwisy finansowe: kredyty, lokaty, konta bankowe, karty kredytowe, fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia