kredyty, lokaty karty oferują banki i doradcy finansowi
Najczęściej czytane:

kredyt mieszkaniowy | OPEN FINANCE | pożyczki społecznościowe ING bank Śląski | KREDYTY KONSOLIDACYJNE | Kredyt Gotówkowy | LOKATY | pożyczki chwilówki

Kredyt na wyprawkę szkolną

30.07.2015
Zakup podręczników dla dziecka, czy komputera dla świeżo upieczonego studenta może okazać się sporym obciążeniem dla domowego budżetu. Większy wydatek można sfinansować kredytem. Z analizy Bankier.pl wynika, że za półroczną pożyczkę o kwocie 2500 zł zapłacimy od niecałych 100 - do nawet 450 zł. Co ciekawe, banki podobne warunki oferują nowym klientom i tym,  którzy posiadają już u nich rachunek.

czytaj całość »

Wakacyjne promocje kredytów gotówkowych w Banku Pocztowym

13.08.2013
Bank Pocztowy proponuje Klientom aż 3 kredyty na promocyjnych warunkach do końca sierpnia br. Specjalnie na okres wakacyjny została przygotowana Letnia Promocja. W jej ramach parametry kredytu to oprocentowanie 9,99%, prowizja 3% oraz ubezpieczenie NNW w cenie 28 zł miesięcznie. Ubezpieczenie nie stanowi zabezpieczenia kredytu, Klient otrzymuje środki do dyspozycji.

czytaj całość »

Bank Pocztowy przedłuża promocję kredytu gotówkowego

28.01.2013
Bank Pocztowy przedłużył promocję kredytu gotówkowego – ze specjalnych, promocyjnych warunków mogą skorzystać klienci indywidualni. Te promocyjne, korzystne warunki to przede wszystkim obniżone w stosunku do standardowego oprocentowanie wynoszące 11,49 proc. Kredyt jest też tańsze dzięki temu, że bank w ramach promocji nie pobiera prowizji za udzielenie kredytu.

czytaj całość »

Promocyjny kredyt gotówkowy w BNP Paribas

11.01.2013
Bank BNP Paribas oferuje kredyt gotówkowy w ramach promocji. Kredyt przyznawany jest z niższym od standardowego oprocentowaniem - już od 9,9 proc. w skali roku. Dodatkowo - bank gwarantuje niezmienność oprocentowania przez cały okres spłaty kredytu. Maksymalny okres kredytowania jest długi - kredyt można spłacać nawet przez siedem lat.


czytaj całość »

Promocja Zimowa kredytów gotówkowych w Deutsche Banku trwa

19.12.2012
Koniec roku to tradycyjnie intensywny czas dla banków, które pod koniec listopada i w pierwszych tygodniach grudnia udzielają zdecydowanie najwięcej kredytów i pożyczek gotówkowych. Podobnie jest również w tym roku - wielu Polaków zdecydowało się sfinansować znaczną część wydatków świątecznych za pomocą kredytów.

czytaj całość »
      starsze >>>
(c) 2021 dukacik.pl - Wszelkie prawa zastrzeżoneSerwisy finansowe: kredyty, lokaty, konta bankowe, karty kredytowe, fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia