kredyty, lokaty karty oferują banki i doradcy finansowiKredyt samochodowy dla studentów w ofercie Lukas Banku

07.07.2009

Lukas Bank oferuje atrakcyjny pakiet produktów i usług adresowanych specjalnie dla studentów. Jedną z atrakcyjniejszych propozycji dla klienta-studenta jest kredyt samochodowy. Bank za udzielenie tego rodzaju kredytu pobiera tylko 1 procent prowizji – przy tym kredytowi temu nie towarzyszą żadne inne koszty, oprocentowanie kredytu zaczyna się już od 8 procent w skali roku.


czytaj całość »

Kredyt samochodowy w Dominet Banku

07.06.2009

Dominet Bank ma w swojej ofercie atrakcyjny kredyt samochodowy. Udzielany jest również w przypadku, kiedy starający się o niego klient nie dysponuje żadnym wkładem własnym. Za pomocą środków finansowych pochodzących z tego kredytu sfinansować można zarówno zakup nowych samochodów, jak i z drugiej ręki.


czytaj całość »

Kredyt motoryzacyjny w db kredyt

06.05.2009

Db kredyt rozszerza swoją ofertę. Klienci mogą skorzystać z nowego kredytu – jest to kredyt motoryzacyjny. Kredyt jest atrakcyjny, db kredyt gwarantuje między innymi (co nie jest tak częste w ofertach innych banków) – wypłacenie środków kredytowych jeszcze przed podjęciem przez kredytobiorcę decyzji o wyborze samochodu.


czytaj całość »

Promocyjny kredyt na samochody nowe i używane w ofercie Fiat Banku

10.04.2009

Fiat Bank w ramach wiosennej promocji oferuje specjalny kredyt na samochody nowe oraz używane. Środkami pochodzącymi z kredytu można sfinansować zakup nie tylko samochodów firmowych Fiata, ale wszystkich marek.


czytaj całość »

Umowa Santander Consumer Finance i Mazdy

01.03.2009

Santander Consumer Finance, do którego należy między innymi działający w Polsce Santander Consumer Bank podpisał umowę z japońskim producentem samochodów – koncernem Mazda, na mocy tego porozumienia Santander otrzyma wyłączność na dostarczanie usług finansowych dla Mazdy.


czytaj całość »
<<< nowsze             starsze >>>

(c) 2019 dukacik.pl - Wszelkie prawa zastrzeżoneSerwisy finansowe: kredyty, lokaty, konta bankowe, karty kredytowe, fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia